Väestav puhkuse meditatsioon (ONLINE)

Uus online meditatsioon on algolemuse kodulehel tellimiseks üleval.

Tegemist on väestava puhkuse meditatsiooniga, mis on mõeldud igapäevaseks kiireks laadimiseks ja enesetunde tõstmiseks.


Olen veebi meditatsioonide kohta saanud palju tagasisidet ning võtnud kuulda osalejate soovitusi, märkusi ja tähelepanekuid, mida võiks teha paremini ja teistmoodi.

Peamiselt leiti, et meditatsioonid võiksid olla reipamad ja lühemad. Olen sama meelt, et meditatsioon peaks mahtuma meie elustiili sisse, mitte meie elustiil ei peaks mahtuma meditatsiooni sisse.


Üks põhjus, miks varasemad online meditatsioonid pikaks venisid oli asjaolu, et seletasin praktika ülesehitust nagu teen seda Stuudios. Kogenud praktiseerijale mõjus see üleliigselt ja venitas meditatsiooni pikaks. Nüüd tegin teistmoodi, sest olgem ausad teooria ainus koht on Stuudios. Usun, et nüüd on online meditatsioon palju nauditavam ja kaasahaaravam.


Online meditatsiooni leiate algolemuse kodulehelt alloleva lingi kaudu:

https://www.algolemus.com/events/vaestav-puhkuse-meditatsioon-online-15-03-22-03


Meditatsioon on saadaval 15.03-22.03.

Kogu vajaliku lisainfo leiate sündmuse sisust.

100 views1 comment

Recent Posts

See All

Tugev naine

Head naistepäeva kõigile. Selleks puhuks jagan "Hingesõnumite" raamatust peatükki TUGEV NAINE, sest meis kõigis on tugevust. /Tugeval naisel on standardid ja teadlik enesekindel meel. Tugev naine naud

Võrratu pimedus

Eile tuli Stuudios jutuks valgusest ja pimedusest ning sellest, miks ma ei nimeta end valgustöötajaks. /Kummardatakse valgust ja kardetakse pimedust. Siinkohal ei tasuks pimedusega segamini ajada tume

© 2020 by Ilona Karula