top of page

Uus raamat! "365 sõnumit naisele"

Ilmumas on minu kuues raamat "365 sõnumit naisele".

Raamatut on võimalik eeltellida erihinnaga 25€ (e-poe tavahind on 30€ ja raamatupoodides hakkab maksma 34.99€).

Raamatud saabuvad trükikojast 20.11, mida hakatakse tellijatele postitama hiljemalt 23.11.
Kauni esikaane autor on Kudrun Vungi.

Naisteraamat on kõnekas järg Ilona Karula “Hingesõnumite” raamatule, millest kujunes lühikese ajaga raamatupoodide bestseller ja paljude naiste lemmik.

Sellest raamatust leiad 365 lühilugu elust enesest, mis on inspiratsiooni saanud Ilona enda ja teda ümbritsevate sadade naiste elust. Kuigi sõnumid on pühendatud naistele, leiavad siit põnevat lugemist ka mehed. Need lood räägivad naistest, meestest, suhetest, karjäärist, lastest, abiellumisest, lahutusest, sõprusest, reetmisest, imetlusest, kadedusest, ülendusest, alandusest, kiitmisest, laitmisest – kõikvõimalike heade ja halbade emotsioonide, olukordade ning suhtesituatsioonidega toimetulemisest.

Raamatut võib lugeda loogiliselt või maagiliselt. Raamatu maagiline pool töötab kui alateadvuse peegeldaja. Üks viis, kuidas sellist raamatut mänguliselt lugeda, on pista sõrm suvaliselt raamatu vahele ja vaadata, milline päevasõnum avaneb. Raamat sobib lugemiseks mistahes koha pealt ja kasvõi tagantpoolt ettepoole.

Olgu see raamat lugejale toetavaks kaaslaseks, kinnitavaks päevasõnumiks, olulise meeldetuletajaks, teistmoodi mõtiskluseks või niisama lõbusaks meelelahutuseks.

Ilona Karula


57 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page