Tervis on keha tänulikkuse väljendusviis

Märkasin juba lapsena, kuidas osades inimestes on huvitav kuma. Ei, see polnud aura valgus. See oli midagi intensiivsemat. Nahk oli neil justkui helendav. Sama märkasin enda puhul, mil vahepeal oli kuma ja siis jällegi mitte. See salapärane kuma kadus ära elu raskematel perioodidel, aga tekkis tagasi hetkedel, mil olin suutnud ennast koguda.Sinu keha on sinu ainus paik siin Maa peal, kus olla. Sinu tervis on sinu keha väljendusviis näidata oma tänulikkust.Tänaseks ma tean, et läbi naha kiirgab inimese hingevalgus ja vaimu peegeldus, mille osakeste tuumikenergiaks on algolemuse energia, mis annab jõu ja vormi absoluutselt kõigele. Ka hingele, vaimule ja kõiksusele. See on valgus, millel vibreerivad ka meie rakud ja millest sõltub meie DNA hetkeline aktiivkonstruktsioon.

Piltlikult öeldes on teatud energiatöö tehnikate abil võimalik oma valguskeha läbi rakkude energeetika muutmise materialiseerida füüsilisele tasandile, mida on võimalik palja silmaga näha ja omal nahal reaalselt tunda. Kuna organism on üles ehitatud rakkudest, siis on sinu füüsiline keha täpselt sinu rakkude nägu.


Siinkohal jagan teiega inimeste imelisi kogemusi, mis on tulnud mulle tagasisidena peale füüsilise tasandi tervendavat meditatsiooni.


Kristi: “Olen aastaid võidelnud aknega, teinud erinevat sees- ja välispidist ravi, kuid alles nüüd peale keha meditatsioone olen hakanud tundma ennast oma nahas hästi. Iga päevaga mu nahk läheb järjest paremaks ja nüüd ma tean, mis helendusest sa Ilona koguaeg rääkinud oled. Ma ei suuda oma näole isegi jumestuskreemi kanda, kohe tunnen, kuidas see helendus kaob. Uskumatu, aga minu nahk reaalselt uueneb ja muutub.”


Marrit kirjutab päev pärast meditatsiooni: “Laupäeval matkatud väikesed villid kandadel on peaaegu tervenenud, nagu ka nahk reitel, mis veel pühapäeva hommikul väga-väga kare oli.”


Hilje: “Mul on aasta jagu olnud suur mure –vesi põlves, mis ei kao ära ja seda ei võeta enam niisama välja, vaid mul tuleb minna operatsioonile. Ma ei saanud käia ega normaalselt istuda, rääkimata trenni tegemisest. Nüüd kaal on kogunenud ja olen õnnetu. Ma ei usu seda ise ka, aga jätkates iseseisvalt seda rakumuutmise õpetust on minu põlv hakanud kahanema ja vesi sealt ära liikuma. Just eile panin jalga teksapüksid, kuhu paistes põlv varem ära ei tahtnud mahtuda.”


Terje: “Mul on oma välimuse suhtes olnud läbi aegade madal enesehinnang ja ma pole peeglisse vaadates kunagi olnud endaga rahul. Kümme aastat tagasi, kui 25 sain, hakkasin ma tundma ennast vanana ja nägema nahka lodevana. Suurem osa minu sissetulekust on läinud välimuse peale, kallitele kreemidele ja kosmeetilisele protseduuridele. Aga nüüd esmakordselt ma tunnen, et ei taha enam midagi neist. Ma ei tea, mis see on, aga olen hakanud nägema ilu iseendas ja kas unes või ilmsi, aga minu nahk paistab tõepoolest noorem, säravam ja toonuses. Aitäh Ilona, et sa selle energiate maailma päriselt meile käega katsutavaks teed.”


Kristi M: “Mulle ja mu kehale meeldib nii väga füüsilise tasandi tervendamise meditatsioon. Mõnus tunne on kui tõstame keha algolemus energiasse, siis mu keha nagu tõuseks 20cm maast lahti. Kui ma ruumist lahkusin siis ma liikusin aeglaselt ja tajusin kuidas mu rakud on täidetud nagu 432 HZ sagedusega ja mind valdas suur rõõm ja mu keha nägi välja Happy Body. Ma polnud varem nii suurt rakkude sisest kõrget sagedust tajunud, et sõin kohe nats rasket sööki ja roosimoosi enda maandamiseks. Siis panin mängima kõrgesagedusega muusika. Minus püsis endiselt suur rõõm.”


Teadvusseisundite muutusega on võimalus esile kutsuda molekulaarseid muutusi enda kehas. Muutunud teadvusseisund mõjutab sinu kehakeemiat, see omakorda avaldab mõju närvisüsteemile ja edasi kandub mõju juba vereloomele ehk sinu rakkude sünnile. Piltlikult öeles ehitad sa üles ennast energiast, sh. füüsiline toit on energia.