top of page

Tervis on keha tänulikkuse väljendusviis

Märkasin juba lapsena, kuidas osades inimestes on huvitav kuma. Ei, see polnud aura valgus. See oli midagi intensiivsemat. Nahk oli neil justkui helendav. Sama märkasin enda puhul, mil vahepeal oli kuma ja siis jällegi mitte. See salapärane kuma kadus ära elu raskematel perioodidel, aga tekkis tagasi hetkedel, mil olin suutnud ennast koguda.Sinu keha on sinu ainus paik siin Maa peal, kus olla. Sinu tervis on sinu keha väljendusviis näidata oma tänulikkust.Tänaseks ma tean, et läbi naha kiirgab inimese hingevalgus ja vaimu peegeldus, mille osakeste tuumikenergiaks on algolemuse energia, mis annab jõu ja vormi absoluutselt kõigele. Ka hingele, vaimule ja kõiksusele. See on valgus, millel vibreerivad ka meie rakud ja millest sõltub meie DNA hetkeline aktiivkonstruktsioon.

Piltlikult öeldes on teatud energiatöö tehnikate abil võimalik oma valguskeha läbi rakkude energeetika muutmise materialiseerida füüsilisele tasandile, mida on võimalik palja silmaga näha ja omal nahal reaalselt tunda. Kuna organism on üles ehitatud rakkudest, siis on sinu füüsiline keha täpselt sinu rakkude nägu.


Siinkohal jagan teiega inimeste imelisi kogemusi, mis on tulnud mulle tagasisidena peale füüsilise tasandi tervendavat meditatsiooni.


Kristi: “Olen aastaid võidelnud aknega, teinud erinevat sees- ja välispidist ravi, kuid alles nüüd peale keha meditatsioone olen hakanud tundma ennast oma nahas hästi. Iga päevaga mu nahk läheb järjest paremaks ja nüüd ma tean, mis helendusest sa Ilona koguaeg rääkinud oled. Ma ei suuda oma näole isegi jumestuskreemi kanda, kohe tunnen, kuidas see helendus kaob. Uskumatu, aga minu nahk reaalselt uueneb ja muutub.”


Marrit kirjutab päev pärast meditatsiooni: “Laupäeval matkatud väikesed villid kandadel on peaaegu tervenenud, nagu ka nahk reitel, mis veel pühapäeva hommikul väga-väga kare oli.”


Hilje: “Mul on aasta jagu olnud suur mure –vesi põlves, mis ei kao ära ja seda ei võeta enam niisama välja, vaid mul tuleb minna operatsioonile. Ma ei saanud käia ega normaalselt istuda, rääkimata trenni tegemisest. Nüüd kaal on kogunenud ja olen õnnetu. Ma ei usu seda ise ka, aga jätkates iseseisvalt seda rakumuutmise õpetust on minu põlv hakanud kahanema ja vesi sealt ära liikuma. Just eile panin jalga teksapüksid, kuhu paistes põlv varem ära ei tahtnud mahtuda.”


Terje: “Mul on oma välimuse suhtes olnud läbi aegade madal enesehinnang ja ma pole peeglisse vaadates kunagi olnud endaga rahul. Kümme aastat tagasi, kui 25 sain, hakkasin ma tundma ennast vanana ja nägema nahka lodevana. Suurem osa minu sissetulekust on läinud välimuse peale, kallitele kreemidele ja kosmeetilisele protseduuridele. Aga nüüd esmakordselt ma tunnen, et ei taha enam midagi neist. Ma ei tea, mis see on, aga olen hakanud nägema ilu iseendas ja kas unes või ilmsi, aga minu nahk paistab tõepoolest noorem, säravam ja toonuses. Aitäh Ilona, et sa selle energiate maailma päriselt meile käega katsutavaks teed.”


Kristi M: “Mulle ja mu kehale meeldib nii väga füüsilise tasandi tervendamise meditatsioon. Mõnus tunne on kui tõstame keha algolemus energiasse, siis mu keha nagu tõuseks 20cm maast lahti. Kui ma ruumist lahkusin siis ma liikusin aeglaselt ja tajusin kuidas mu rakud on täidetud nagu 432 HZ sagedusega ja mind valdas suur rõõm ja mu keha nägi välja Happy Body. Ma polnud varem nii suurt rakkude sisest kõrget sagedust tajunud, et sõin kohe nats rasket sööki ja roosimoosi enda maandamiseks. Siis panin mängima kõrgesagedusega muusika. Minus püsis endiselt suur rõõm.”


Teadvusseisundite muutusega on võimalus esile kutsuda molekulaarseid muutusi enda kehas. Muutunud teadvusseisund mõjutab sinu kehakeemiat, see omakorda avaldab mõju närvisüsteemile ja edasi kandub mõju juba vereloomele ehk sinu rakkude sünnile. Piltlikult öeles ehitad sa üles ennast energiast, sh. füüsiline toit on energia.


Keha on sinu rakkude nägu


Ilona kommentaar: Esiteks teeme selgeks, et mateeria pole midagi muud kui energia, sest aatomituuma ja elektronide vaheline ruum on ca 98%, mis ei ole tühjus vaid on kvantosakesed. Seega on mateeriat ca 2% ja kõik ülejäänu, millest koosneme on energia. Muutes teadlikult energiat oma rakkudes, uueneb koheselt ka keha. Kõrgelt laetud kehad hakkavad läbi naha helendama, mida on võimalik palja silmaga füüsiliselt näha.


Tervenemine algab hetkest, mil lepime ära oma kehaga. Igasugune negatiivne energia tõmbab rakkude kvaliteeti alla ja see väljendub koheselt füüsilisel tasandil ebakorrapärasusena. Iga rahulolematus kehas on konfliktide algus iseendaga ja haigus on juba tõsine konflikt oma kehaga. Kõik kunstlik, mis pole orgaanilises ühenduses on konfliktide ahel, mis läheb lõpuks lumepallina veerema.

Rääkides kosmeetikast, siis minu isiklik tähelepanu seoses kreemitamisega on sarnane nagu Kristi eelpool mainis, ehk kui määrime ennast kokku mürgiga, siis energiatase langeb ja see nn. salapärane helendus ehk sinu valgus kaob. Isegi auraväli tõmbub kokku ja inimene on seeläbi haavatavam. Soovitan keha peal kasutada ainult naturaalseid vahendeid ja järgida reeglit, et kõik, mis ei sünni suhu pista ei sobi ammugi mitte kehale määrida.

Oma keha eest hoolitsemine ei tähenda mitte midagi muud kui tänulikkust selle eest, mis meil on. Keha on ainus koht, kus sul üldse siin Maa peal olla on. Keha näeb igal hetkel tohutut vaeva, et sind kanda ja hoida. Iga kord on keha õnnetu kui sa teda mürgitad, tuunid, moonutad ja prügikastina kohtled. Kui sa teda põlglikult vaatad ja talle oma rahulolematust väljendad. Sa nagu pahandaksid oma kehaga, et miks sa niisugune ja naasugune oled, kole, inetu ja piinlik. Tegelikult on sinu keha nagu tingimusteta armastuse kehastus, mis truu koerana sulle hoolimata karmist kohtlemisest saba liputab. Aga ühel hetkel ka keha väsib ja ei jaksa enam ning vannubki alla, jättes su haiguse hambusse.Sa oled juba suure õnnega koos kui sinu keha funktsioneerib täiuslikult ja sul pole ühtegi füüsilist puudust. Seda mõistetakse paraku alles siis kui kogu see kehaline vabadus millegi arvelt ära võtta.
Sinu keha palub sul mõista kui palju on sul juba olemas. Sa oled igati terviklik ja täiuslik.

Seni, kuni sul pole ühtegi puuet ega kaasa sündinud viga ei peaks sa millegi üle oma keha üle kurtma. Hoopis hakka vastutama ja ära võta kõike nii enesest mõistetavalt.

See kui me saame täiuslikult funktsioneerida: jalgadel kõndida, kätega puudutada, silmadega näha ja kõrvadega kuulda, ilma valutamata olla, on juba fantastiline kingitus. Mõistetakse seda tihtilugu alles siis kui tervis on käest ära võetud.

On väga oluline õppida valima ja tunnetama, mida me endast läbi laseme –kas tarbime armastust või viha, kas elame harmoonias või disharmoonias, kas tarbime puhtus või mürki, seda mitte ainult toitumise tasandil vaid kõiges, millega kokku puutume. Me loome iseennast, oma seisundit ja reaalsust selle ümber.


Sinu seisund vastab sinu energiale Jaapani teadlane Masaru Emoto tegi 90ndatel põneva katse kui hakkas kiirfotograafia abil jäädvustama külmutamise abil saadud vee kristalle. Emoto võttis vett puutumata loodusest (allikatest, rabadest, liustikest, jõgedest ja järvedest) ning inimtegevusega kokku puutunud keskkondadest. Kui puutumata loodusest võetud veekristallid olid keerukate ja harmooniliste struktuuridega, siis saastunud veest moodustusid hägused, disharmoonilised ja ebasümmeetrilised kujutised. Emoto tegi katse ka tavalise kraaniveega, mille peal testis mõtteenergiat. Vesi, millele ta lausus armastavaid, positiivseid sõnu või mängis helget meloodilist muusikat, moodustusid korrapärased kaunid kristallkujutised. Vesi, millele ta saatis negatiivseid mõtteid või mängis agressiivset heavy metal muusikat, tekkisid tuhmid olematud kujutised. Emoto kuulsa vee-testi järgi on võimalik peenenergiate tasandil muuta aine molekulaarstruktuuri. Kui võtta arvesse, et kõige elava koostiseks on peamiselt vesi, mõjutab see otseselt iga inimese seisundit nii füüsilisel kui peenenergiate tasandil.Sinu keha molekulaarstruktuuri võlu ja valu sõltuvad ainult sinu energia kvaliteedist.Seega saad sina valida, kas oled siin elus särav kristall või tuhm tühine plekk. Mida enam inimene oma keha väärtust mõistma hakkab, seda enam keerab ta tagasi iseenda tõelise olemuse poole. Ja seda energiat on võimalik tuua füüsilisele tasandile, et kogeda omal nahal iseenda valgust selles kehas.

1,887 views0 comments

Recent Posts

See All

Psühholoogi soovitus!

Olen alati olnud seda meelt, et kõigepealt tuleb oma probleemid püüda välja selgitada meditsiiniliselt ja psühholoogiliselt, paralleelselt ka spirituaalselt ning alles seejärel otsida põhjuseid müstik

Comments


bottom of page