Siis kui raamatust saab õpik

Olen näinud hulgaliselt joonitud, triibutatud, murtud nurkadega, markerite kirevaid raamatuid, aga vot see on tipp ja lagi, kuidas üks klient on raamatule kleebis märkmeid lisanud. Poleks eales oodanud ega eeldanud, et mu raamatust kujuneb õpikulaadne toode.
Muide, olen näinud veel ka vägevaid ja mahukaid loengutes kirja pandud konspekte, millest on inimesele välja kujunenud väga isiklik teekonna raamat.

Siiski leian ma, et meil on ägedad koosloojad, mitte õpilased 💙 Ma ei nimetaks iial kedagi oma õpilaseks ja ennast eraldi õpetajaks. See tundub nii pentsikult astmeline ja labaselt hierarhiline, seda enam kui meil kõigil on pidevalt üksteise pealt midagi õppida.


Koos kogeme, koos jagame, koos loome, koos liigume. Tänu kooslusele olen saanud kirja panna ka selle raamatu.


Olen tänulik.


149 views0 comments

Recent Posts

See All

Kogu tõde foorumist

Tõde on see, et alguses plaanisime foorumi luua Facebooki väliseks lugemise keskkonnaks, kus kõik saaksid vabamalt oma mõtteid avaldada, ilma, et asjasse mitte puutuvad klaviatuuri kauboid risustamas

Uudised, küsimused ja vastused

Jagan uudiseid ning vastan mõnedele küsimustele. Palju tuntakse huvi, et millal kaua oodatud sissejuhatav koolitus uuesti toimub, sest kodulehel on kirjas jaanuar 2021. Hetkel olen sama tark kui teie,

© 2020 by Ilona Karula