top of page

Sügisene pööripäev

Täna on sügisene pööripäev, mis tähendab, et on energeetiliselt efektiivne aeg vahetada suunda, et häälestuda paremale enesetundele.

Sügisesel pööripäeval sobib siht võtta tagasi sissepoole. Soositud on kõik need tegevused, milles teil on võimalus võita ja ületada iseennast. Võita ennast laiskuses, halbades harjumustes, sõltuvustes, ennast kordavates mõtte- ja käitumismustrites.


Te saate ennast võita kui võtate teadlikult uue suuna. Selle asemel, et minna vana rada, lüüa käega, jätkata vanaviisi otsustage meelega teha risti vastupidi. Ujuda vastuvoolu. Ja te näete, kuidas teis kerkib esile ammu vaibunud sisemine jõud.


Mõned näited:


Kui ei viitsi trenni minna, siis tehke topelt trenn.


Kui tuleb rämpstoidu ahvatlus, siis valmistage ekstra äge kodune tervislik õhtusöök.


Kui tekib tahtmine haarata veinipokaal, siis haarake meelega toormahla pokaal.


Kui te ei taha lähedastele helistada, siis just täna tehke seda.


Kui tekib tahtmine vanaviisi vastata või reageerida, siis vastake hoopis uut moodi, mis teid ennastki üllatab.


Siinkohal jagan suhtumise peatükki "Hingesõnumite" raamatust.


/Kui sa tahad, et sinust saaks uus inimene, sa soovid alustada uuelt puhtalt lehelt, siis ei aita sind uus töö, uued riided, uus elukaaslane, uus kodu, uus soeng, uued sõbrad, uued hobid ega uued harjumused.

Uus inimene saab sinust alles siis, kui muudad oma suhtumist. Suhtumise muutmise kaudu võib sinust saada uus inimene iga päev, kasvõi igal täistunnil.

Uus suhtumine toob uue hingamise, uus hingamine vanast vabanemise.

Iga kord, kui tabad end vanamoodi suhtumas, siis tuleta endale meelde, et kui sa tahad olla uus, siis „täna valin suhtumise, mis on uus, mis üllatab teisi ja mind ennastki“./
Pildistas Vivian Ainsalu MUAH Jana Boberg

365 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page