top of page

RAAMATU EELMÜÜK!

Tähelepanu. Valmis olla. Läks!


Kuna sajad inimesed on küsinud raamatu eelbroneeringu kohta, siis homme 20.oktoobri hommikul kell 09.00 avan oma kodulehe e-poes raamatu eelmüügi erihinnaga 15 eurot. Poodides hakkab maksma 25 eurot.NB! Raamat läheb 22. oktoober trükki ja ilmub novembris. Raamat on sisukas ja üle 300 lehekülje mahukas."Hinge valede nõiaring" on kirjutatud sulle, kes pole kinni ainuõiges tões ja keda huvitavad eksistentsiaalsed küsimused.

Kuigi tuhanded tunnevad mind meditatsioonimetoodikate looja ja praktikate juhendajana, olen ma astraalrändur ja teadlik unenägude juhtija, kes on spetsialiseerunud kõikvõimalikele anomaaliatele ja paranähtustele. Kõike ma lihtsalt blogis ei avalda ja paljud teemad on jäänud stuudio seinte vahele valitud kõrvadele. Nüüd on suur julgustükk tulla välja oma nime ja näoga, ausalt, mitte alter egode taha pugedes.


Selles raamatus toon sinuni isiklike kogemuste, kanalduste ja tõestisündinud lugude põhjal kirja pandud anomaalsed juhtumid, mis on aset leidnud nii siin, selles reaalsuses, kui ka väljaspool füüsilise reaalsuse piire. Arutlen elumõtte, teadvuse müsteeriumi, hinge olemuse ja vaimu sisu üle, reinkarnatsiooni vajalikkusest ja mittevajalikkusest, tuginedes oma teooriates isiklikele kogemustele antimateriaalses maailmas.

Raamatust leiab lugusid inimeste kontaktidest maaväliste olenditega, teemasid hinge manipuleerimisest, teooriaid ajas rändamisest ja teleporteerumisest, kogemusi astraalrännakutelt ja teadlikust unenägemisest. Raamat sisaldab ka eksklusiivintervjuud endise paraspiooni ja astraaltasandi töötaja Morganiga, kes avab meie elu nähtamatu poole saladuslikke tagamaid.


Mahukama osana hõlmab see raamat ka peatükke lihtsalt inimeseks olemisest, sellest, kuidas Hinge ja Vaimuna Maa peal selles kehastuses võimalikult hästi hakkama saada.

Lugejatele soovitan avatud meelt ja selget tunnetust, sest ma usun, et tõde peitub igaühes endas ja selle peab igaüks elu mõtet otsides ise leidma.

223 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page