Paratöötajad, kes nad on?

Lugu on lugemiseks, mitte jagamiseks!


Öised “külalised” meie magamistubades ei ole alati vaimolendid ega maavälised eluvormid, vaid inimröövide, katsete ja paranähtuste taga seisavad ka täiesti tavalised lihast ja luust inimesed.


Kes nad on?


Mina olen nimetanud neid paratöötajateks. Need on inimesed, kes teevad astraaltasandil tööd. Väljuvad oma füüsilisest kehast ning tegutsevad ilma aeg-ruumi piiranguta erinevate sageduste vahel teistes dimensioonides.Otsisin illustreerivat pilti ja kohe viskas ette täpse paratöötaja. Umbes selliselt nad riides käivadki, tavalised teksad, T-särk, kampsun jne. Suur osa neist suitsetab ja on tunda nende kohalolul suitsukonide haisu. Ka higi või parfüümi hais on tavaline.
Kelle heaks nad töötavad?


Võib ju kõlada väga paranoiliselt ja vandenõuliselt, kuid ollakse salaorganisatsioonide teenistuses, kes teevad koostööd maaväliste olenditega.

Paratöötajad on maavälistele nagu käepikenduseks, sest erinevalt teistest eluvormidest tunneb inimene teise inimese psüühikat kõige paremini ja seeläbi on lihtsam kasutada manipuleerimiseks inimese enda geneetilist ja vaistlikku tarkust. Seda enam, et maavälised väga sageli ei tule inimese psüühiliste tugevustega toime.

Samamoodi on naeruväärne arvata, et luuretöö riikide vahel käib nagu James Bondi filmis kaamera pastaka otsas. Juba aegade ammusest luuratakse astraaltasanditel. See pole isegi mitte saladus. Kel huvi rohkemat lugeda, siis Jim Mars raamatus “Paraspioonid” kirjeldab tegevust lähemalt. Samuti tean ma isiklikult inimest, kes on endise CIA agendi Ingo Swani juures käinud Californias kaugvaatlust õppimas ja teinud sarnaseid harjutusi nagu koordinaatide järgi millegi üles leidmine, kehaväliselt!Kellest võib saada ametlik paratöötaja?


Võiks ju arvata, et selleks peab psüühiliste võimete poolest väga andekas inimene olema, kes tunneb energiaid ja on väga vaimne. Ei, kindlasti mitte.

Paratöötajaks valitakse teatud kindlaid tüpaaže. Inimene peab olema kergesti mõjutatav ja juhitav, sotsiopaadi tunnustega, veel parem kui psühhopaat. Külmavereline, auahne, nartsissist jne. Tihti on paratöötajate hulgas maailma eliidi seast inimesi, kelle elus on kõik jälkused ära proovitud, isegi globaalsed mängud massidega enam ei huvita. Siis hakkavad mängud nn teispoolsuses. Aga on ka täiesti tavalisi inimesi, kes on auahned ja neid motiveerib enese pooljumalana tundmine, salapära, müstika, võim.

Küsite, et kust nad oma võimed saavad? See on väga lihtne. Ammu on olemas seadmed, millega on võimalik inimese ajulaineid ja käbinäärme tegevust mõjutada, läbi mille saab psüühilisi võimeid lahti ja kinni keerata. Meie siin mediteerime ja otsime oma hinge taga, aga nagu olen alati rääkinud, s