top of page

Ongi kõik!Nii, minu poolt on nüüd kõik!


Viimased Stuudio sündmused on algolemuse kodulehel üleval. Kõige uuemad võimsamad koolitused nagu DMT ja varjatud tšakrad ning üks uus kohvipaksu sõnumite lugemise koolitus on registreerumiseks avatud.

Edaspidi saab minu koolitusi ja loenguid veebi versioonis, aga seal ma ei hakka kindlasti spetsiifilisi salateadmisi jagama. Mõned teemad lihtsalt on sellised, mida julged jagada ainult silmas silma valitutele.

Hakkan salvestama järge mööda 8 aasta jooksul kogunenud materjali, millega huvilised saavad end järk-järgult kurssi viia ning järele aidata.

Edaspidiste kohtumiste kohta ma ei oska praegu midagi täpsemat öelda. Ma ei tea isegi seda, kas võtan veel uusi osalejaid vastu, sest täna on meil viimane "Sissejuhatav koolitus" ning tulevikku ma ei julge lubada. Ees ootab palju tööd meie pere rahvusvahelise kirjastusega, mis viib alates sügisest laia maailma reisima. Meie poolt kirjastatavad tõlkeraamatud ilmuvad üle Euroopa ning kohe suvel teeme otsa lahti juba Soome ja Rootsiga. Elu on põnevast põnevam, sest uued suured väljakutsed vajavad täitmist.


Minu poolt aastate jooksul loodud praktikad on ainult olnud abiks ning ma leian, et oleks aus näidata, kuidas ma suudan nende praktikate abil läbi lüüa ka edukas rahvusvahelises ettevõtluses. Oleks imelik kui ainult istun teie ees ja teen esoteerikat. Olen seda meelt, et kui jagad teadmisi, siis näita ette. Tee midagi oma esoteerikaga teises sektoris! See on aus.


Ilona Karula

92 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page