Kuidas mõista, mida hing vajab?


On oluline lähtuda alati oma hinge tundest, südametunnistusest, eetikast, sisemisest nägemisest, mis on hinge kohalolu mõõdupuu. Selleks, et mõista oma tõelisi sisemisi vajadusi ja soove tuleb lahti lasta mõistusest ja lubada endal minna tundesse. Järgnevalt olen kirja pannud mõned punktid, mille järgi kaardistada oma hingevajadusi.


Pildistas Ruudu Rahumaru Art
1. Hinge valikutes puudub loogika. Hinge valik tuleb alati läbi täidlase sisemise tunde, mida tuleb lihtsalt usaldada. Kui tunne on õõnes, kõhe või jääb midagi hinge kripeldama, tähendab see hinge poolset eitust. Õige valik tähendab sisemist jaatamist.


2. Oma hinge valimine tähendab alati enesele truuks jäämist. Me ei astu oma tõekspidamistele vastu ega tee halva varjamiseks head nägu.


3. Hinge valik on aus valik, ilma valede, pettuste ja manipulatsioonideta.


4. Hing tunneb alati kõiki teisi hingi, nende rõõmulaule, abipalveid, tänulikkust ja appikarjeid. Hingetasandi väljund on empaatia.


5. Kui sa ei tea, mida su hing tahab, siis universaalselt ihkab iga hing vabadust. Küsi endalt, mis ei lase sul vaba olla ja saad vastuse, mida su hing praegu kõige enam vajab. Nüüd püüdle selle poole.


6. Hinge seisundit peegeldab väline keskkond. Jälgi, mis toimub sinu ümber ja saad peegelpildis teada kitsaskohad, millega oma elus on vaja tegeleda, et jõuda lähemale puhtusesse iseenda sees.


7. Kui hinge midagi kõnetab, siis läidab end su sees sisemine tuli, kirg, pühendumus, tahteakt, mis võib liigutada mägesid ja kõigutada Kuud.


8. Teha tuleb ainult seda, mis hinge kõnetab, see annab müstilise jõu ja voolamise elus.


9. Ainult välise motiivita puhtad hinge-asjad toovad ellu kingitusi ja rõõmu. Hinge looming puudutab alati teisi hingi.


10. Hing lähtub oma valikute tegemisel alati sellest, mis on armastusega loodud.


11. Inimese sees vallandub rahulolematus ainult siis kui hing ei saa ennast selles kehas vabalt väljendada. Mida rahulolematumana ennast tunned, seda piiratum on sinu hing.
Õpi ennast tundma