top of page

Kogu tõde eravastuvõtust

Updated: Jul 22, 2018

Miks on eravastuvõttude järjekord pool aastat ja mida ma kavatsen ette võtta, et järjekorda lühemaks koondada?


Minu eravastuvõttude järjekord on pool aastat, mis on nonsenss pikk aeg. See oleks veel pikem kui ma ei peataks vahepeal registreerimst. Sellesse ajavahemikku mahub parasjagu ka neid inimesi, kes jätavad kohale ilmumata. Profiili järgi on nad täiesti tundmatud Juulid ja Maalid, kes pole ühelgi minu üritusel osalenud. Sestap on nende jaoks kohtumine pigem põnev ajaviide kuhu tullakse kohale siis kui viitsitakse.

Teine kontingent ilmub isegi kohale, aga midagi üles kirjutada ei viitsi. Paber ja pastakas on lauale valmis pandud, aga kirjutusvahendi pean ma vägisi pihku suruma, et midagigi üles kirjutaks. Kui lõpuks veel tagantjärgi tagasisidet küsin (mind tõesti huvitab!), et kuidas mõni energiatöö võte töötas, siis ei kuule sellest inimesest enam kippu ega kõppu. Sest inimene ei tee kodus iseseisvalt mitte midagi.

Mina oma kogemuste pagasi juures aga tean, et need energiatöö võtted töötavad 100% kui neid praktiseerida ja kasutada.


Mida selline inimene ootab eravastuvõtust? Põnevaid tondijutte; ennustamist; tahab kuulda, et tal on needus; kinnitust, et keegi teine on süüdi; energiate puhastust, et aetakse kõik halb minema; külluse ligi meelitamist jne.

Kahjuks või õnneks ei ole mina see inimene. Ennustada on mõtet ainult väga primitiivsele olevusele, sest teadlik inimene loob oma reaalsuse ja tuleviku ise. Minu töö on suunata inimene teadlikuks loojaks, mitte hullutada teda võlts lootustega ja konksutada selgeltnägijate nõiaringi.

Needustest tulenev halb õnn on väga vanamoodne programm, mis tänapäeva energiates halvab ainult seda, kes on ise vastuvõtlik ja nõrk. Pealegi oleme kõik igasuguseid programme täis. Absoluutselt igas praktikas õpime alateadvuse ümber häälestamist ja ka eravastuvõttudelt annan kaasa võtteid, kuidas jääda kättesaamatuks ja puutumatuks kurjale “silmale”. Ma võin sind ka “pahadest” energiatest puhastada ja küllust ligi meelitada, aga kõigest sellest on vähe kasu kui inimesel puudub oskus ja tahe antud olekut hoida. Selleks ongi harjutused, mis aitavad tulemusel püsida, võimenduda ja ka lisa väärtust ise juurde luua.


Ei maksa oodata, et istud maha, maksad raha ja kõik mured kaovad ning elu on lust ja lillepidu.

Antud illusioon on naiivseim ja jätabki sind aastateks kõrvalise abi sõltuvusse. Ka näiteks tervendajast pole kasu kui inimesel endal puudub tahe tervenemiseks. Mitte keegi ei võta su haigust ühe puudutusega ära. Su energiat võidakse üles tõsta, aga pead suutma seda ise üleval hoida.Tõmban ringi koomale


Samal ajal on terve järjekord ootel neid inimesi, kes regulaarselt endaga tegelevad ning vajavad lisa nõuandeid iseseisvaks tööks. Ja ma pean neile raske südamega ära ütlema, sest mul ei ole kedagi kuhugi mahutada. Iseenesest on siin ka üks positiivne konks. Lõpuks kui see inimene, kes on pikas järjekorras oodanud, minu vastuvõttu jõuab, siis on tal juba kõik mured ja kitsaskohad ise ära lahendatud. Selle peale aplodeerin, sest need, kes endaga tõsimeeli tegelevad saavad suurepäraselt enda jõududega hakkama ja kõik õiged vastused varem või hiljem kätte. Ühelt poolt tahaks toetada, teisest küljest tunnen, et oleks patt sekkuda.


Igatahes kõik need inimesed, kellega me iga nädalaselt koos loome, on ühed andekamad ja võimekamad inimesed üldse, keda oma elus kohanud olen. Igal korral ma näen kedagi, kes on oma eluga jõudsalt edasi liikunud, kelle intuitsioon töötab järjest jõulisemalt, kes kompab oma hinge rada ja on õnnelik. Ja on ka palju neid, kes hakanud ise teisi inimesi toetama, inspireerima ja nõustama. See ongi eesmärk, treenida elama ennast järjest teadlikumalt ja mitte oodata, et kõik ette-taha ära tehakse.


Nagu ma rõhutan, siis tänapäeva teadlik inimene peaks 90% tegema vaimselt ja 10% füüsiliselt ehk looma teadlikult soodsa pinnase, kuhu oma jalg maha panna.


Muudatus eravastuvõttudes!


Eravastuvõttudega saab olema alates septembrist uus reegel. Olen otsustanud oma aega panustada ainult neile, kelles näen potentsiaali ja kes on tõsised huvilised. Ma ei jäta kunagi oma inimesi pika ninaga. Ma alati uurin, kuidas neil läheb ja vajadusel püüan nõustada veel jooksvalt edasi. Ma ei mõõda kõike rahas, aga ma mõõdan kõike päris kindlasti tulemustes ja ajas.

Seepärast võtan edaspidi kohtumistele eelisjärjekorras neid inimesi, kes on läbinud sissejuhatava meditatsioonipraktika või osalenud juba mõnel varasemal erakohtumisel. Neile on eravastuvõtu tasu 65 eurot. Kõikidele teistele maksab 1h nõustamist 130 eurot.

2,193 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page