top of page

Kanaldus: varanduse läte

Mis on sinu tegelik rikkus, tõeline hüvis ja varandus? Mis on see, mille nimel sa igapäevaelus pingutad, kuhu oma eluenergiat panustad, tähelepanu suunad, mõtteid mõlgutad? Kas sinu mure ja vaev, pingutused ja püüded, ajakulg ning ajakulu on midagi tegelikkusest ka väärt või on need su kõrvale juhtinud olulisest siin elus?


Ma pole suurem asi uudiste lugeja, aga kui mõned kuud tagasi hukkusid Sri Lanka terrorirünnakus Taani rikkaima mehe kolm last, siis oli see mõtlemapanev ja kurvastas väga.


Miljonid, mis need enam olid sellele perekonnale väärt? Aeg, panus, töötegemise vaev -kaotasid hetkega oma mõtte ja tuletasid meelde, et inimese tõeline rõõmuallikas ja varandus asub seal, kuhu on suunatud tema südame soppidest kiirgav armastus.


Kui sul on keegi, keda sa oma elus armastad ja sinu elus on keegi, kes sind armastab, siis annabki see elule sügavama tähenduse ja mõtte. Kõik muu selle ümber –edu, karjäär, majad, autod, korterid, reisimised -on ainult BOONUSEKS. Kõrvalprodukt.


Tuleta seda omale meelde ja püüa olla õnnelik ka siis kui oma laste riideid kokku lappad, abikaasa särke triigid või muid tüütuid argielu asjatoimetusi askeldad, sest mõtle, milline varjatud rõõmuallikas ja varanduseläte asub kõigi nende tegevuste taga kui sinu elus on olulised inimesed, kelle nimel seda kõike üldse teha saad.


/Ilona Karula/ www.algolemus.com Kõiksuse Kanaldused Stuudio

203 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page