Kanaldus: võitja

Kes on võitja?


Kas võidab see, kes jõuab kõige kiiremini kohale? Kas võidu toob kellelgi ära tegemine? Kas võitja on keegi, kes jääb peale? Kas võit on mõõdetav numbrites ja tulemustes?Pildistas Ruudu Rahumaru Art (2017)


Osade jaoks kindlasti nii ongi, kuid minu jaoks on võit eelkõige see kui ma suudan lahti murda kokkusurutusest ja piirangutest iseenda sees. Kui ma lasen ennast täielikult vabaks ja naudin oma tegemisi ja olemisi selliselt, et kukla taga ei varitseks ühtegi varjatud pinget. See tähendab, et neil hetkedel ollakse suuteline täiel rinnal midagi nautima, kasvõi seda kui rohulible tuulekäes kõigub.


Kui nautimisest saab harjumus tekib automaatselt selle külge armastuse reaktsioon. Õndsuse hetkedel saavad meist tõelised võitjad. Ainsad kellega võistelda oleme meie ise, et osata rohkem rõõmu ja õnnelik olemist kogeda. Elu, mida ei naudita on raisatud elu. Seepärast ongi suurim turniir meil iseendaga.


Ilona Karula /www.algolemus.com/ Kõiksuse Kanaldused Stuudio

207 views0 comments

Recent Posts

See All

Kanaldus: Tahtmised

Igaüks näeb seda, mida näha tahab. Igaüks loeb välja seda, mida tema tahab. Igaüks kuuleb seda, mida kuulda tahab. Igaüks mõistab seda, mida mõista tahab. Igaüks tõlgendab seda, mida tõlge

© 2020 by Ilona Karula