Kanaldus: võitja

Kes on võitja?


Kas võidab see, kes jõuab kõige kiiremini kohale? Kas võidu toob kellelgi ära tegemine? Kas võitja on keegi, kes jääb peale? Kas võit on mõõdetav numbrites ja tulemustes?Pildistas Ruudu Rahumaru Art (2017)


Osade jaoks kindlasti nii ongi, kuid minu jaoks on võit eelkõige see kui ma suudan lahti murda kokkusurutusest ja piirangutest iseenda sees. Kui ma lasen ennast täielikult vabaks ja naudin oma tegemisi ja olemisi selliselt, et kukla taga ei varitseks ühtegi varjatud pinget. See tähendab, et neil hetkedel ollakse suuteline täiel rinnal midagi nautima, kasvõi seda kui rohulible tuulekäes kõigub.


Kui nautimisest saab harjumus tekib automaatselt selle külge armastuse reaktsioon. Õndsuse hetkedel saavad meist tõelised võitjad. Ainsad kellega võistelda oleme meie ise, et osata rohkem rõõmu ja õnnelik olemist kogeda. Elu, mida ei naudita on raisatud elu. Seepärast ongi suurim turniir meil iseendaga.


Ilona Karula /www.algolemus.com/ Kõiksuse Kanaldused Stuudio

206 views

Recent Posts

See All

KANALDUS

Sõnum Kõiksuselt: "Kas oled tähele pannud, et viimasel ajal kui sa teed plaane ja visualiseerid midagi ette, siis reaalsus kulmineerub hoopis teistpidiseks, millekski, mida sa ei oleks osanud oodata,

Iseseisvumisest

Kõiksus kõneleb iseseisvumisest: /Hetkest, mil jäädakse oma sisemisele hingetundele kindlaks algab iseseisvumine. Pildistas Kadri Lehtla Iseseisvumiseks vali tee, millel saab avalduda sinu sisemine ta

© 2020 by Ilona Karula