top of page

Pühendumisest

Updated: Apr 18, 2019Hiljuti sattusin vaatama ühte kulinaaria saadet, millest jäi kõlama staarkokk Gordon Ramsay ütlemine: “Edu ei ole võimalik osta. Edu tuleb alati välja teenida.”


Edu saavutamine on nagu põllu harimine. Kõigepealt tuleb maa viljakate muldadega ette valmistada, seejärel külvata sinna oma ideeseeme, mida harida ja hooldada ning alles saagi koristuse ajal selgub, mida oleme oma pühendumisega välja teeninud.


Tänapäeval kohtab sageli pühendumise puudulikkust. Tahetakse saada kõike kohe, kiirelt ja samade tulemustega nagu teisel edumeelsel inimesel on. Kogemusi omamata ja panust andmata oodatakse müstilisi imelugusid hästi minemisest, sest kõigil teistel ju “veab”.


Sageli kiputakse unustama Universumi universaalset seadust: mida endast välja annad, seda tagasi saad. Külluse kogemust jagatakse vajaduspõhiselt sisemise ruumi järgi. Nii palju kui oleme enda ellu vaba ruumi loonud saab see täituda uuega. Sealjuures saame vastu võtta ainult seda, millises võnkesageduses ise parasjagu vibreerime.

Kui tahta, et Universum meie soovide vastamisele rohkem pühenduks tuleb meil endil algupäraselt viibida sisemises pühendumises, et anda välja impulsse, millele Universum saaks vastata.

Pühendumine tähendab potentsiaali avamist ja oma sisemiste jõudude kasvatamist. Kes ei pühendu, sellel ei saa avarduda jõud ega avaneda potentsiaal.

Pühendumine on kui kvaliteedi märk, mida kõigi teenuste ja tegevuste puhul järgida. Ilma pühendumiseta ei saa tekkida pikka edu ega head tulemust, sest püsiv teenistus saab tulla ainult läbi teenimise, mille kaudu oma potentsiaali avastatakse ja millele sisemiselt pühendutakse. Sest, pühendumise seljatagune on alati suur potentsiaal ja potentsiaali nurgakiviks on pühendumine.


Pühendumatu võrdub potentsiaalitu.

Haljale oksale ei aita raha, kellegi head soovitused ega kasulikud suhted, sidemed, nimed. Haljale oksale jõudmiseks tuleb istudada oma puu, mis võtab alla sügavad juured, kasvatades kõrgeid latvu ja haljaid oksi, millelt tänutäheks vilju noppida siis kui aeg on küps.


/Ilona Karula/ www.algolemus.com Kõiksuse Kanaldused Stuudio

211 views0 comments

Recent Posts

See All

Comentarios


bottom of page