top of page

Kõigi lemmik "Kõrge sagedus"


Ma polegi oma taimespreidest väga kirjutanud, sest kohapeal saate nagunii proovida ja katsetada. Aga sel korral tutvustan teile "Kõrget sagedust", mis on osalejate seas kõige populaarsem, sest see päriselt ka tõstab sagedust, loob positiivset meeleolu, teeb lõbusaks ja rõõmsaks.Pildistas Penelope Russak Photography by Penelope


Kõik mu taimevibratsioonide retseptid on välja kujunenud elust enesest, kui olen vajanud kõrvalist toetust väljastpoolt. "Kõrge sagedus" sündis hetkedel kui mul endal oli emotsionaalselt raskem eluperiood ning ma vajasin abi, mis tõstaks mind tagasi kergeks ja kõrgemale. Nüüd on see lõbus (osad kirjeldavad, et tuti-fruti nätsulõhnaline) ja mänguline taimpesprei tõstmas ja lennutamas ka teiste tujusid ning sageli kasutan seda Stuudio energeetika loomisel kui tunnen, et meeleolud on liig tõsised (oma fanaatilisuses kipun ise liiga tõsiseks).


Et oleks rohkem naeru, lõbusust ja kergust me eludes, siis tasub pidevalt omale meelde tuletada, et saame negatiivsusest mõjutatud ja puudutatud üldjuhul siis kui vibreeritakse ise negatiivsega samal sagedusel. Seega ei jää muud valikut kui tuju tõstmiseks tuleb vibreerida kõrgemalt kui seda on negatiivne sagedus.


Hetkel saab taimespresid kohapealt Stuudiost, sest jõuame valmistada neid limiteeritud koguses. Mul ei olnud plaanis neid üldse hakata müüma, sest spreisid tegin esialgu enda tarbeks. Kui osalejad sageli küsisid, et mis lõhnad ja vibratsioonid meil täna ruumi rõõmustavad ning paluti omale eritellimusel midagi valmistada, siis said retseptid ka laiemalt pakendatud.


Kes sündmustel ei osale, aga soovib midagi osta, siis 30 minutit varem on Stuudio uksed kõigile avatud ja võite julgelt sisse astuda. Ajakava leiate kodulehelt. Võtan ka Tartusse taimespreisid kaasa ning seal kehtib sama.


Ilona Karula /www.algolemus.com/ Kõiksuse Kanaldused Stuudio


811 views0 comments

Recent Posts

See All

Psühholoogi soovitus!

Olen alati olnud seda meelt, et kõigepealt tuleb oma probleemid püüda välja selgitada meditsiiniliselt ja psühholoogiliselt, paralleelselt ka spirituaalselt ning alles seejärel otsida põhjuseid müstik

Comments


bottom of page