Jäätise peatükk

Tänane sõnum Kõiksuselt: Elu sulab nagu jäätis, vaata, et sa sellest ise osa saad veel enne kui ta mõttetult maha voolab!


JÄÄTISE peatükk täiesti "Hingesõnumite" raamatus olemas, selle peale kohe jagan teiega.

/Sellel ajal, kui sa vahid, kuidas kellegi teise jäätise peale küpsisepuru raputatakse, sulab sinu enda jäätis su pihkude vahele ära.


Sama lugu on eluga.


Sellel ajal, kui sa vahid, kuidas teised elavad, jääb sinu enda elu elamata, sest sulle pakub pinevat huvi, kuidas keegi teine oma eluga toimetab. Igasugused sotsiaalmeedia kontod on tänapäeval suur lõks, sest nii lihtne on lehekülgi kerima jääda, et möödubki viuhti! tund või paar, mille jooksul oleksime võinud endale midagi head teha. Näiteks trennis käia, kodu koristada, uusi teadmisi omandada, raamatut lugeda, lastega mängida või mediteerida.


Ja siis me imestame, et kuhu see aeg kaob ja kuidas jäätis nii kiiresti sulab...

Kui teiste elu tundub olevat põnevam kui enda oma, siis tasub kiiremas korras midagi oma eluga ette võtta.


Tänasest alates otsusta, et kasutad oma aega endale kasulikel eesmärkidel. Õhtul voodisse heites tee oma peas inventuuri, et mida kasulikku enda positiivseks hüvanguks päeva jooksul korda saatsid.

Ära unusta enda hellitamist. Igas päevas peab olema killuke kingitust ja meile hakkab meie elu palju rohkem meeldima./


Ilona Karula "Hingesõnumid" www.algolemus.com www.algolemusshop.com

130 views0 comments

Recent Posts

See All

Tugev naine

Head naistepäeva kõigile. Selleks puhuks jagan "Hingesõnumite" raamatust peatükki TUGEV NAINE, sest meis kõigis on tugevust. /Tugeval naisel on standardid ja teadlik enesekindel meel. Tugev naine naud

Võrratu pimedus

Eile tuli Stuudios jutuks valgusest ja pimedusest ning sellest, miks ma ei nimeta end valgustöötajaks. /Kummardatakse valgust ja kardetakse pimedust. Siinkohal ei tasuks pimedusega segamini ajada tume

© 2020 by Ilona Karula