Ihule-Hingele hetked

“Ma usun, et kõik hea, mille üles saadad langeb sulle mööda pilvekesi tagasi alla,” selgitas Piret Klein, mida tähendavad tema Tervendavad Pilved.

Täna juhendasid Tervendavad Pilved meid intuitiivse kreemitegemise juurde ja tõe poolest sündis kogu loomine tunde, mitte kindla retsepti järgi. Kõik hea, mis sai üles saadetud laskus alla tagasi pisikestesse purgikestesse ja oh seda isetegemise rõõmu, naeratusi ning õndsust kui keegi meist ei raatsinud isegi mitte oma kreemist lusikat kraanikaussi visata, vaid hea kraami jäänused läksid otse kätele, kaelale, kellel kõhule või seljale, või isegi suhu. Justnimelt. Kogu kosmeetika, mida täna valmistasime oli söödav. Ehk, mis sünnib kehale määrida kõlvaku ka suhu pista.

Mida põnevat meie komponentide valikus leidus: mandlivõi; avokaadovõi; nisuiduõli; ploomituumaõli; vaarikaseemneõli; astelpaljuõli; marula; manoiõli; kuningakepiõli; babassuvõie, porgandiseemneõli, jojoobavaha ja -õli, kandelillavaha, mustsõstraseemneõli; aprikoosivõi; vaniljevõi; e-vitamiin; kakaovõi, mangovõi; sheavõi, kookosõli, jpm.

Loomulikult me kõike päris ühte patta ei pannud, kuid saime Piretilt põhjaliku ülevaate, kuidas ja mida kasutada. Meie kreem sündis kakao-, shea-, kookos, vanilje, avokaadovõietest ja lõpus lisasme nisuiduõli. Vahustasime selle kolme kordselt õhuliseks kergeks vahuks nagu mousse ja seejärel sai igaüks omale eraldi maitse järgi lisada eeterlike õlisid või ploomituumaõli.Rõõmus tegemine ihule ja Hingele