Eravastuvõttudes paus

Updated: Feb 3, 2019

Kallid sõbrad.


Ma ei pane hetkel eravastuvõttudesse rohkem uusi aegasid juurde. Lihtsalt ei ole võimalik seda teha. Ma tean, et lubasin veebruaris kevadeks registreerima hakata, kuid eile kui 1. veebruar kätte jõudis saabus kirjakasti üle 80 soovi. Mul ei ole füüsiliselt võimalik teid kuhugi paigutada. Töötan hetkel ka uue raamatu kallal, mistõttu on ajalised ressursid piiratud.Pildistas Penelope RussakTegelikult on nõu ja jõud palju lihtsamalt kättesaadavad. Kogu tõeline tarkus asub sinu enda sees. Sa ei vaja suuvoodreid ja nõuandjaid. Mina ega keegi teine ei saa olla sinust targemad.


Sa vajad meeldetuletust, kuidas jõuda kontakti iseendaga, et teha paremini vahet olulisel ja ebaolulisel. Selleks me saame kokku iga nädalastel grupiüritustel, kus praktiseerime mõttejõu kasutamise erinevaid vorme, energiatöövõtteid ja enda sisemise tarkuse lugemist. Palun osale võimalusel nendel.

Sa saad alati kõike kohapeal üles kirjutada ja kogu teooria tavaelu praktikasse “uue” lähenemise kaudu rakendada. Mitte miski ei tule nagunii ilma praktiseerimata. Elus edasi liikumine ongi pidev töö iseendaga. Ka mina töötan igapäevaselt enesega –see peabki liikumiseks prioriteet olema.


Samuti olen raamatusse kogu vajaliku info kirja pannud. Ainult loe, mõtle kaasa ja tee lihtsaid harjutusi oma energeetika kvaliteedi tõstmiseks. Vastavalt seisundile ilmneb vastav reaalsus. Vajadusel muuda seda.


Viimase aasta jooksul olen näinud palju imelisi muutumisi ja need inimesed ei ole käinud eravastuvõttudes. Nad on osalenud regulaarselt meditatsioonides ja jätkanud iseseisva tööga tavaelus.

Alati kui meil mõni muutuja kohapeal viibib, siis soovi korral on ta inspiratsiooniks ja julgustuseks oma lugu teistega jaganud. Meil ei ole ruumis muinasjutte –kõik muutused elus, töös, karjääris, tervises, suhetes on aset leidnud päriselt. Kes on manifesteerinud pangalaenuta maja, leidnud rahuldust pakkuva töö või oma tõelise kutsumuse, saanud palgakõrgendust, tervenenud tsüstidest või jätnud maha elupahed ja tõusnud tuhast üles nagu fööniks.


Põhilised teemad ja vastused, mille pärast eravastuvõttu soovitakse tulla:


1. Kuidas ennast leida?


Vastus: Tuleb harjutada kontakti loomist oma hingega ja ühendust vaimuga. Intuitiivsus ongi tee lähemale iseendale. Igas praktikas treenime intuitsiooni. Tunnise konsultatsiooni käigus ei ole võimalik ennast leida.


2. Millist tööd ma peaksin tegema?


Vastus: Inimene peab tegema kõike seda, mis tema hinge kõnetab, temas sisemise kire äratab ja tegutsemise tule sütitab. Jällegi on võtmesõnaks kontakt oma hingega, tunnetus, intuitsioon. Sisemine teadmine ei võimendu üleöö, vaid vajab igapäevast tööd ja praktikat. Selleks sobivad igapäevased intuitsiooniharjutused, mida saab kaasa grupiüritustelt. Teisel inimesel ei ole õigust sulle ette öelda, mida sina tegema pead. Seda enam, kes kuulab kõiki teisi, see kuulab kõige vähem iseennast. Teiste kuulamine lahutab sind enesest veel kaugemale.


3. Kuidas tõmmata ligi küllust?


Vastus: Küllus ei ole ainult raha. Küllus on rahulolu, mil sinu vaim on rahul, hing toidetud, füüsiline keha tervenev ja materiaalne reaalsus toetav. Kõik algab taaskord sinu seest: vastavalt seisundile ilmneb vastav reaalsus sinu ümber. Õpi ennast tundma, oma seisundit häälestama ja energeetikat mõjutama. Kõik harjutused kirjas ja kõnes kõigile vabalt kättesaadavad.


4. Kuidas suurendada finantsilisi sissetulekuid?


Vastus: Raha on täpselt samasugune ringlev vahetusenergia nagu kõik muu. Soovid raha, õpi raha energiatega töötama. Selleks olen loonud “Materiaalse külluse loomise” meditatsiooni, kus jagame kõiki toimivaid võtteid. Sobivad ka kõik manifesteerimise ja Loomise praktikad.


5. Kui kaugel on hingesugulane?


Vastus: Kui soovid vahetada lohutus-suhted sügavate hingestatud suhete vastu, siis kõigepealt tuleb üles leida oma hing, alles seejärel ühendub sinu tõeline hingesugulane sinu eluga. Saame selle partneri, kellega me praeguses hetkes kõige sarnasemad oleme. Kui soovid printsi valgel hobusel, tuleb sul endal olla võrdväärne printsess. Kui soovid kuningannat, tuleb sul kõigepealt kuningaks saada.

Jõuame taas ringiga tagasi oma hinge leidmise ja sisemise kuninglikkuse juurde.


6. Mida ette võtta meeleolu languse ja tühjusega enda sees?


Vastus: Selleks on sageduse tõstmise ABC harjutused, auravälja puhastamise ja võimendamise tehnikad, ruumipuhastamise võtted, mille kõik leiate raamatust “Hinge valede nõiaring” ja mida söögi alla-peale praktiseerime grupimeditatsioonides.

Lisaks tasub anda vereanalüüs ja üle kontrollida oma vitamiinid-mineraalid organismis. Sageli vajab inimene meeleolu tõstmiseks hoopis närvisüsteemi ja ajukeemia toetamist. Vahel on aidanud tuju tõstmiseks lihtne B vitamiini kuur ja magneesiumi jalavannid. Tervisesse ja tervislikesse eluviisidesse tuleb suhtuda tõsisemalt.

7. Haigused, terviseprobleemid, tervendamisetehnikad?


Vastus: Ma ei ole tervendaja ja ei usu ravitsemisse. Ma usun, et iga inimene saab ennast tervendada ainult ise. Inimene hakkab tervenema hetkest, mil ta on valmis loobuma sellest, mis teda haigeks tegi. Enese tervendamiseks olen loonud “Füüsilise keha tervenduse” energiatöö, mille võtteid on igaühel võimalik kodus iseseisvalt järgi teha.


Lisaks soovin kõigile südamele panna: palun suhtuge oma tervisesse kainelt ja teadlikult. Tavameditsiin ei ole ainult halb. Kui sinu jalaluu murdub, siis sa ei pane sellele kapsalehte peale, vaid ikka lähed arsti juurde.

Palun ärge olge tavameditsiini vastu. Pigem suhtuge skeptiliselt salakavalasse ravimitööstusesse. Enese tervendamiseks on soovitav tavameditsiin ja alternatiivmeditsiin omavahel targalt ühendada, mitte lihtsameelselt kõike ära põlata.


Absoluutselt kõiki eelpool nimetatud teemasid puudutame erinevates praktikates, millele eelneb põhjalik teooriaosa, mida on kõigil võimalus kohapeal üles kirjutada ja mille kohta märkmeid teha ning koheselt küsimusi esitada. Tulemused on näidanud, et mõni on ennast uuesti leidnud või oma elu üles ehitanud juba mõne kuu möödudes. Kogu edu ja edasiminek sõltub sinu enda efektiivsusest. Tunnise konsultatsiooni käigus ei ole võimalik ennast leida ja kõiki soovunelmaid teoks teha.Kellele on mõeldud erakonsultatsioonid?


Erakonsultatsiooni tule siis kui oled palju kohapeal praktiseerinud ja soovid midagi uut teada saada, mida me grupitöödes käsitlenud veel ei ole. Või kui sul on tegemist mõne spetsiifilise olukorraga, mis vajab süvitsi minevamat erilahendust. Ma ei hakka sulle üle rääkima, kuidas sagedust tõsta, auravälja puhastada/võimendada või oma keha häälestada. Seda kõike teeme ühisüritustel nagunii. Sisemise kontakti leidmine ja intuitsiooni treenimine on aastate pikkune töö ja igapäevane praktika, mille võtteid samuti iganädalaselt stuudios läbi arutame.

Ka mina ei ole jõudnud oma võimeteni üleöö -kõik on tulnud läbi enesega tegelemise, katsetamise, tahtejõu ja visaduse. Kõik võimed on meis sünnipäraselt olemas. Meil on vaja need meelde tuletada ja algab uus elu.


Lisan mõned usaldusväärsed kontaktid, kelle juurde soovitan enda asemel minna (täiendan nimekirja jooksvalt):


Nõustaja/ terapeut Evelin Vahtra https://www.facebook.com/kuldenergia/


Nõustaja/ terapeut Anneli Kilic https://www.facebook.com/andestamisering/


Eneseareng/ kursused Marlen-Annabel Kubri https://www.facebook.com/marlenannabel/


Ülar Lindepuu selgeltnägemise kursused lastele ja täiskasvanutele https://www.iika.ee/


Sünnitoetus/ Doula Gertrud Treumund https://www.facebook.com/imelineootusdoula/?ref=br_rs


Nõustamine/ teraapiad Kadi Kütt www.joogateraapia.ee


Professionaalne nõustamine eeterlike õlide alal Piret Klein https://www.facebook.com/tervendavadpilved/


Jooga/ meditatsioonid/ ajurveeda praktik Sandra Sikk https://www.facebook.com/sandrafullofsoul/


Osteopaat ja tugev kanaldaja Pille Padar https://www.facebook.com/pillepadar14


Tervislik tajudega toitumine Heili Odraks https://www.facebook.com/TaimneTunnetuslikToitumine/


Hea sõna ja toetus Pille Essensonilt https://www.facebook.com/FantasticTruliMe/
1,155 views

© 2020 by Ilona Karula