Andmisest, võtmisest, saamisest

Me eksisteerime universaalses ringsüsteemis, mis tähendab, et läbi põhjus-tagajärg lülide jõuab varem või hiljem inimese juurde see, mille on ta endast välja saatnud. Nimetagem seda energiavahetuseks, mille lõpp-punkt on tasakaalupunkt.


Ei ole vaja muretseda, et keegi võttis rohkem või andis vähem, sest teist inimest muuta ei saa. Tasakaaluga tegeleb siinse süsteemi ring-Universum.

Puudu olev võib tulla kõige ootamatust kohast ja üleliigne irduda kõige ootamatul momendil. Kindel on see, et andmine ja vastuvõtmine liiguvad alati tasakaalu tagasi.

Toon näite kliendi elust.

Ärimehelt pettis koostööpartner välja suure summa raha, mille tagajärjel jäi viimane koos naise ja lastega kodutuks. Petjat ennast tabas hiljem sootuks ebameeldivam saatus, mil temaga juhtus ränk liiklusavarii, et kogu ebaausalt võõrandatud rahasumma pidi ta paigutama hoopis enda taastusravisse, mitte elu nautimisse ega lisainvesteeringuteks.

Petetud ärimees sai oma raha mujalt tagasi kui tema ellu tuli uus ettevõtlusvõimalus, mida saatis õnn ja edu.


Ühel teisel kliendil oli mees, kes ei raatsinud panustada igapäeva ellu ja oli hirmus ihnuskoi, kes raha ainult oma sukasäärde kogus. Lõpuks läks tal auto katki ja pidi kõik oma säästud kulukatesse bmw juppidesse investeerima. Elu nautimise asemel läks hoopis vana autoront kalliks maksma, sest rahal oli vaja kuhugi paigutuda.Mida sellest järeldada?


Kõik üleliigne tasandatakse ära vastavalt meie enda poolt välja saadetud vibratsioonidele.Näiteid elust enesest


Andsin kunagi Keenias ühele toredale ettekandjale veidi korralikuma jootraha. Universum tekitas kohe tasakaaluolukorra, mil see neiu kutsus mind enda koju õhtusöögile, korraldades mulle Aafrika toiduvalmistamise kiirkursuse, mille sarnast võimalust sealse küla vahel poleks leidnud. Sain põneva mälestuse ja hindamatu kogemuse kogu eluks.


Või olen ma mitu korda lasknud limonaadipudeliga inimese kassas vahele, sest mul endal on nädala toiduvaru ees. Ei möödu päevagi kui mind ennast lastakse jäätisega vahele. Liikluses samamoodi. Ole kena ja aita hädast välja kui kellelgi on vaja rida vahada. See ei maksa sulle midagi, aga sind ennast lastakse ka kõige kriitilisemates olukordades edaspidi vahele.
Kuidas küsida tasu?


Hinnakirjade koostamisel mõnele teenusele või tootele tuleb samuti järgida printsiipi:


Küsida saab vaid nii palju kui ise suudetakse välja anda. Kui võtad rohkem, võetakse sinu käest veel kümme korda rohkem.