top of page

K, 10. juuni

|

Kõiksuse Kanaldused Stuudio

Varjatud energiakeskused * * (kohustuslik enne edasijõudnute praktikaid!)

Vertikaalpraktikas puudutame midagi "keelatut" (varjatut), mida kasutavad kõrgtsivilisatsioonid. Tutvume erinevate kehaväliste tšakrate ja dopingu energiatega, mida õpime kasutama soovitud protsesside võimendamiseks ja käima lükkamiseks. Osaluspanus 20 eurot.

Kohad ja ootenimekiri täis!
Vaata järgmist sündmust
Varjatud energiakeskused  * *  (kohustuslik enne edasijõudnute praktikaid!)
Varjatud energiakeskused  * *  (kohustuslik enne edasijõudnute praktikaid!)

Aeg ja koht

10. juuni 2020, 17:00 – 18:30

Kõiksuse Kanaldused Stuudio, Pirni 5-216, 10617 Tallinn, Estonia

Sündmusest

NB! Osaleda saavad ainult need, kes läbinud kohustusliku sissejuhatava praktika. Palun ära registreeru kui sa pole seda läbinud. 

Vertikaalpraktikas puudutame midagi "keelatut" (varjatut), mida kasutavad kõrgtsivilisatsioonid.  Tutvume erinevate kehaväliste tšakrate ja dopingu energiatega, mida õpime kasutama soovitud protsesside võimendamiseks ja käima lükkamiseks. Tegemist on ülitugeva psüühilisi võimeid aktiveeriva praktikaga, mistõttu sobib see tõsisemale huvilisele, kellel on soov edasijõudnute praktikatest edaspidi osa võtta. 

Tuleb kasuks kui oled läbi lugenud või lugemas "Täheinimeste" raamatut ja tutvunud/tutvumas baasteadmistega varjatud tšakrate kohta. 

Osalustasu 20 eurot. 

Parfüümid ja tugevad kehalõhnad (mustus, higi, toiduhais, vänge pesupulber ja tubakas) on meditatsioonis rangelt keelatud!

Lahtiste jalanõude hooajal võtame paljaste jalgade otsa kaasa vahetussokid. 

Kui sa pole e-maili peale automaatset osalemise kinnitust saanud, aga vabade kohtade olemasolul registreerusid sündmusele, siis vaata igaks juhuks junk meilide alla. Kui seal ka pole siis kirjuta meile julgelt üle. 

Kui teie plaanid vahepeal muutuvad, siis andke võimalikult varakult teada samale e-kirjale vastates. Viimane minut kukub sündmuse päeval kell 12.00.

NB! Viimase minuti loobumisel või kohale mitte ilmumisel tuleb tasuda oma kohatasu 20 eurot Eluvaim OÜ kontole  EE632200221067834218, SWEDBANK

või rakendub sündmustel osalemise keeld!

Share This Event

bottom of page