top of page

R, 12. aug

|

Lääne-Viru County, Estonia

VÄLJA MÜÜDUD! Suur loomiselaager (12-14. august)

Suur loomiselaager koosneb erinevatest meditatiivsetest tegevustest, sisaldades lihtsaid, mängulisi, lõbusaid harjutusi, kui ka pingutust nõudvaid psüühiliste võimete praktikaid, sügavamaid meditatsioone ja lõõgastavaid rännakuid. Maksumus 330 eurot. Lisainfo sündmuse sisus.

VÄLJA MÜÜDUD!
Vaata teisi sündmusi
VÄLJA MÜÜDUD! Suur loomiselaager (12-14. august)
VÄLJA MÜÜDUD! Suur loomiselaager (12-14. august)

Aeg ja koht

12. aug 2022, 17:00 – 14. aug 2022, 12:00

Lääne-Viru County, Estonia

Sündmusest

NB! Osaleda saavad ainult need, kes on läbinud kohustusliku sissejuhatava praktika Ilonaga. Sissejuhatuse peavad uuesti värskenduseks läbima ka need, kellel on rohkem kui 12 kuud põhisündmustel osalemisest vahele jäänud.

Meditatiivseid tegevusi täis "Suur loomiselaager" algab 12. august (reedel) kell 17.00  saladuste jagamise ja õhtusöögiga ning lõpeb 14.augusti keskpäeval (pühapäeval) kell 12.00-13.00. Maja peame üle andma, aga ilusa ilma korral võib jääda randa mõnulema või minna ürgsesse loodusesse matkama. 

Me peatume Lääne-Virumaal ühes helges ilusas majas mererannas, mida ümbritsevad ürgsed metsad ja linnulaul. Täpse asukoha saadan registreerunutele e-maili peale, aga võin öelda, et Tallinnast sõidab sinna linnulennult tunnike. 

Majas on kahesed ja mõned ühesed magamistoad, mis on kenad, helged ja valged. Vannitoad ja wc-d on ühiskasutatavad, aga neid jagub maja peal kõigile piisavalt ja on väga puhtad. 

Meile teeb süüa Eesti veganmaatiku absoluutne tipp Mikk Mägi, kes on ühe parima restorani V peakokk ja asutaja. 

Kui te pole V-restorani  veel jõudnud külastada, siis teadmiseks, et sinna peab laua ette broneerima kuu-kaks ette ning pelgalt lõunatama sõidetakse kohale isegi Helsingist. Seega tasub laagrisse tulla juba Miku imeliste toitude pärast. 

Suur loomise suvelaager koosneb erinevatest meditatiivsetest tegevustest, sisaldades nii lihtsaid, mängulisi ja lõbusaid harjutusi, kui ka pingutust nõudvaid psüühiliste võimete praktikaid, sügavamaid meditatsioone ja lõõgastavaid rännakuid. Luban, et annan teile ka puhkust. 

Oleme alkoholivabad. Kohapeal on saun ja soovi korral võib kaasa võtta 0 promilliga saunaõlled. 

Tegevusi planeerime vastavalt ilmale tubaseid kui väliseid.

Kaasa palun võtta järgmised vahendid:

- kirjutusvahend ja märkmik

- sall silmade kinni sidumiseks

- joogamatt või lamamisalus kui oleme väljas

- ujumisriided randa ja soojemad riided õhtuks

Kes soovib pühapäeva pikendada, siis koha vahetusläheduses asuvad põnevad matkarajad, ürgsed rabad ja sood.

Võib kohata metsloomi, võibolla isegi karu. 

Meditatiivse suvelaagri maksumus on 330 eurot, millest 130 eurot on ettemaks ja 200 eurot kohapeal. Hind sisaldab majutust 2 ööd kahestes või ühestes privaatsetes tubades, 5 kvaliteetset toidukorda, kõiki koolitusi reedest pühapäevani. Kui rahalised ressursid on piiratud, siis on võimalus kokkuleppel tasuda osade kaupa. Kui plaanid vahepeal muutuvad, siis ettemaksu tagastamise viimane tähtaeg on 05.august kell 09.00, et jõuaksime vabanenud kohale leida uue osaleja. 

Kõikide lisaküsimuste puhul pöörduge aadressile kanaldused@gmail.com

Tasumine

  • Suvelaagri ettemaks

    Suur loomiselaager 12.08-14.08.2022 Ettemaksu tasu 130 eurot. Kohapeal jääb tasuda 200 eurot.

    130,00 €
    Sale ended

Total

0,00 €

Share This Event

bottom of page