top of page

P, 24. sept

|

Kõiksuse Kanaldused Stuudio

Väe taastamine & võimendamine

Mida tugevam vägi, seda teostuvam loomine. Praktikas õpetan taastama jõuvarusid. Kasutame erinevaid tehnikaid väe võimendamiseks. Mida võimsam vägi, seda toimivam manifesteerimine. Teeme ka mõne loomise harjutuse juurde. Osalemistasu 25 €

Kohad ja ootenimekiri täis!
Vaata järgmist sündmust
Väe taastamine & võimendamine
Väe taastamine & võimendamine

Aeg ja koht

24. sept 2023, 11:00 – 12:30 GMT +3

Kõiksuse Kanaldused Stuudio, Pirni 5-216, 10617 Tallinn, Estonia

Sündmusest

NB! Osaleda saavad ainult need, kes läbinud kohustusliku sissejuhatava praktika. Palun ära registreeru kui sa pole seda läbinud. Lisainfo MKK-s. Sissejuhatav praktika tuleb oma teadmiste värskendamiseks uuesti läbida ka neil, kellel on enam kui 24 kuud Stuudio praktikates osalemisest vahele jäänud.

 

Osalustasu 25 eurot. 

 

Parfüümid ja tugevad kehalõhnad (mustus, higi, toiduhais, vänge pesupulber ja tubakas) on ruumis rangelt keelatud!

Lahtiste jalanõude hooajal palume kaasa võta paljaste varvaste otsa vahetussokid, et hoida hügieeni kohas, kust käib läbi palju rahvast. 

Kui sa pole e-maili peale automaatset osalemise kinnitust saanud, aga vabade kohtade olemasolul registreerusid sündmusele, siis vaata igaks juhuks junk meilide alla. Kui seal ka pole siis kirjuta meile julgelt üle aadressile kanaldused@gmail.com. 

 

Kui teie plaanid vahepeal muutuvad, siis andke võimalikult varakult teada samale e-kirjale vastates, kuhu saite osalemise kinnituse. Viimane aeg plaani muudatustest teada anda on sündmusele eelneval päeval (laupäeval) kell 15.00. NB! Viimase minuti loobumisel või kohale mitte ilmumisel tuleb tasuda oma kohatasu 25 eurot Algolemus OÜ kontole EE812200221072613181, SWEDBANK või rakendub sündmustel osalemise keeld!

 

 

 

Share This Event

bottom of page