top of page

P, 23. veebr

|

Kõiksuse Kanaldused Stuudio

Vaakumenergia praktika * * *

Õpime erinevaid töövõtteid vaakumenergiaga. Tegemist on ülivõimsa energiatööga, mis mõjub piisavalt lõõgastavalt. Räägime läbi, kuidas nii ennast kui ruume puhastada ning rakendame kogu teooria praktikas järele. Osaluspanus 20 eurot.

Kohad ja ootenimekiri täis!
Vaata järgmist sündmust
Vaakumenergia praktika  * * *
Vaakumenergia praktika  * * *

Aeg ja koht

23. veebr 2020, 11:00 – 12:30

Kõiksuse Kanaldused Stuudio, Pirni 5-216, 10617 Tallinn, Estonia

Sündmusest

NB! Osaleda saavad ainult need, kes läbinud kohustusliku sissejuhatava praktika. Palun ära registreeru kui sa pole seda läbinud. Lisainfo MKK-s. 

Õpime tunnetamist ja töötamist vaakumenergiaga. 

Tegemist on ülivõimsa energiatööga, kuid, mis mõjub piisavalt lõõgastavalt. 

Räägime läbi, kuidas nii ennast kui ruume puhastada ning rakendame kogu teooria praktikasse, mida on füüsiliselt omal nahal tunda. Igal korral kasutame mõnda uut töövõtet. 

Osalustasu 20 eurot. 

 

Parfüümid ja tugevad kehalõhnad (mustus, higi, toiduhais, vänge pesupulber ja tubakas) on meditatsioonis rangelt keelatud!

 

Kui sa pole e-maili peale automaatset osalemise kinnitust saanud, aga vabade kohtade olemasolul registreerusid sündmusele, siis vaata igaks juhuks junk meilide alla. Kui seal ka pole siis kirjuta meile julgelt üle. 

 

Kui teie plaanid vahepeal muutuvad, siis andke võimalikult varakult teada samale e-kirjale vastates, kuhu saite osalemise kinnituse. Viimane minut kukub sündmusele eelneval (laupäeval) päeval kell 12.00.

 

NB! Viimase minuti loobumisel või kohale mitte ilmumisel tuleb tasuda oma kohatasu 20 eurot Eluvaim OÜ kontole  EE632200221067834218, SWEDBANK või rakendub sündmustel osalemise keeld!

 

 

 

Share This Event

bottom of page