top of page

Time is TBD

|

Kõiksuse Kanaldused Stuudio

Vaakumenergia loeng ja praktika * * (N kell 18.00-19.30)

Kui soovid arendada ennast energiatöös ning osaleda edasijõudnute praktikates, siis tule ja õpi vaakumenergia tehnika selgeks, mis on kõrgem tase uue ajastu energeetilises hügieenis keskendudes väga tugevatele puhastusprotsessidele. Osaluspanus 20 eurot

Kohad ja ootenimekiri täis!
Vaata järgmist sündmust

Aeg ja koht

Time is TBD

Kõiksuse Kanaldused Stuudio, Pirni 5-216, 10617 Tallinn, Estonia

Sündmusest

NB! Osaleda saavad ainult need, kes läbinud kohustusliku sissejuhatava praktika. Palun ära registreeru kui sa pole seda läbinud. Lisainfo MKK-s. Sissejuhatav koolitus tuleb teadmiste värskendamiseks uuesti läbida ka neil, kellel on rohkem kui 12 kuud Stuudio põhipraktikates osalemisest vahele jäänud.

 

Kui soovid arendada ennast energiatöös ning osaleda edasijõudnute praktikates, siis tule ja õpi vaakumenergia tehnika selgeks, mis on kõrgem tase uue ajastu energeetilises hügieenis keskendudes väga tugevatele puhastusprotsessidele.

Osalustasu 20 eurot. 

 

Parfüümid ja tugevad kehalõhnad (mustus, higi, toiduhais, vänge pesupulber ja tubakas) on meditatsioonis rangelt keelatud!

Kui sa pole e-maili peale automaatset osalemise kinnitust saanud, aga vabade kohtade olemasolul registreerusid sündmusele, siis vaata igaks juhuks junk meilide alla. Kui seal ka pole siis kirjuta meile julgelt üle. 

 

Kui teie plaanid vahepeal muutuvad, siis andke võimalikult varakult teada samale e-kirjale vastates. Viimane aeg oma plaani muudatustest teada anda on sündmuse päeval kell 12.00. NB! Viimase minuti loobumisel või kohale mitte ilmumisel tuleb tasuda oma kohatasu 20 eurot Algolemus OÜ kontole EE812200221072613181, SWEDBANK või rakendub sündmustel osalemise keeld!

 

 

 

Share This Event

bottom of page