top of page

P, 09. aug

|

BINDU JOOGASTUUDIO

Uue tasandi meditatsioon * * * TARTUS!

Vertikaalpraktikas tegeleme oma elutee nihutamisega uuele tasandile. Liigume sinna, kus loomine on vaba, probleemid asendame lahendustega ja kaasa lohiseva mineviku asemel valime kerge lendleva oleviku. Osalemistasu 20 €

Kohad ja ootenimekiri täis!
Vaata järgmist sündmust
Uue tasandi meditatsioon * * *     TARTUS!
Uue tasandi meditatsioon * * *     TARTUS!

Aeg ja koht

09. aug 2020, 15:00 – 16:30

BINDU JOOGASTUUDIO, Rüütli 4, 51005 Tartu, Estonia

Sündmusest

NB! Osaleda saavad ainult need, kes läbinud kohustusliku sissejuhatava praktika. Palun ära registreeru kui sa pole seda läbinud. Lisainfo MKK-s. 

Vertikaalpraktikas tegeleme oma elutee nihutamisega uuele tasandile. Liigume sinna, kus loomine on vaba, probleemid asendame lahendustega ja kaasa lohiseva mineviku asemel valime kerge lendleva oleviku. 

Alati on võimalus läbi vaba tahte otsuste oma elu ja sündmusi hetkega muuta, ennast ühelt tasandilt teisele nihutada ja reaalsust ümber vahetada. Kui sa oled väsinud korduvatest kulunud mustritest, seisvast vanast energiast, kus mitte midagi ei muutu, siis on meditatsioon sinu jaoks. 

Osalustasu 20 eurot. 

Parfüümid ja tugevad kehalõhnad (mustus, higi, toiduhais, vänge pesupulber ja tubakas) on meditatsioonis rangelt keelatud!

Kui sa pole e-maili peale automaatset osalemise kinnitust saanud, aga vabade kohtade olemasolul registreerusid sündmusele, siis vaata igaks juhuks rämps meilide alla. Kui seal ka pole siis kirjuta meile julgelt üle. 

TOIMUMISE KOHT: Tartu vanalinnas asub BINDU JOOGASTUUDIO aadressil RÜÜTLI 4 (Stuudio sisspääs asub Rüütli tänava poolsel küljel - lihtsalt sea sammud Superalko poega samast trepist otse üles, kuni jõuad klaasusteni. Ustel on silt Bindu Joogastuudio 2.) Vajuta uksekella nr 2.

Tasumine: kohapeal sularahas või kohapeal mobiilimaksega. Saab ka ettevõttele arvet.

Osaluspanus 30 eurot.

Kui sa pole e-maili peale automaatset osalemise kinnitust saanud, aga vabade kohtade olemasolul registreerusid sündmusele, siis vaata igaks juhuks junk meilide alla. Kui seal ka pole siis kirjuta meile julgelt üle.

Kui teie plaanid vahepeal muutuvad, siis andke võimalikult varakult teada samale e-kirjale vastates, mis saabus teile osalemise kinnitusena. Kui seda pole, siis kirjutage kanaldused@gmail.com. Viimane aeg teada anda on sündmusele eelneval päeval (LAUPÄEVAL) kell 12.00.

NB! Viimase minuti loobumisel või kohale mitte ilmumisel tuleb tasuda oma kohatasu 20 eurot Algolemus OÜ kontole EE812200221072613181, SWEDBANK või rakendub sündmustel osalemise keeld!

Share This Event

bottom of page