top of page

L, 12. sept

|

Räpina maantee 12

Unenägude salamaailm (loeng) VÕRUS

Kuidas näha kirgast und? Püsida unenäos ärkvel? Juhtida ja luua ise oma unenägusid? Millised anomaaliad võivad aset leida meiega une erinevates faasides? Kuidas unenägusid tõlgendada ja ettekuulutusi lugeda? Sellest kõigest räägime Võrus 12. septembril (laupäeval) kell 11.00. Osalustasu 20 eurot.

Kohad ja ootenimekiri täis!
Vaata järgmist sündmust
Unenägude salamaailm (loeng) VÕRUS
Unenägude salamaailm (loeng) VÕRUS

Aeg ja koht

12. sept 2020, 11:00 – 13:00

Räpina maantee 12, VÕLUVÕRU KOOLITUSKESKUS

Sündmusest

Unenägude maailm peidab endas rohkem saladusi kui suudame eales ette kujutada või arvata. Unenägude maailm peidab endas salapäraseid paralleelreaalsuseid, mille kaudu on võimalik ajas ja ruumis rännata. Paljud inimesed näevad kirgast und ja on võimelised püsima unenäos ärkvel. Kindlasti olete ka teie oma elu jooksul ärganud unenäos ning mõistnud, oh, ma näen praegu und ja ohhoo, ma saan unenäos lennata. 

Unenäod võivad olla ka painajalikud, demonistlikud ja piinavad, mille käigus kogetakse kehaparalüüse ehk unehalvatusi. Kohatakse ebameeldivaid tumedaid kogusid või hirmutavaid elukaid oma magamistoas. Ka kõigele sellele on oma seletus. 

Paljud kohtavad oma "unenägudes" hoopis maaväliseid olendeid, viibivad kosmoselaevades ja käivad planeetide vahel rändamas.Mõni näeb oma unenägudes tuleviku sündmuseid ette. 

Unenägude maailm on suur ja lai. Selleks, et teie kõigi põnevad küsimused leiaksid vastused me kohtume VÕRUS VÕLUVÕRU KESKUSES 12. septembri hommikul kell 11.00-13.00. 

Räägime järgmistel teemadel: 

Kuidas unenägusid tõlgendada ja ettekuulutusi lugeda?

Kuidas ebameeldivatest unenägudest vabaneda?

Kuidas laste "pahasid" hirmuunenägusid puhastada?

Kuidas ära tunda unenäo manipulatsioone?

Kuidas näha kirgast und? 

Kuidas püsida unenäos ärkvel? 

Kuidas juhtida ja luua ise oma unenägusid? 

Millised anomaaliad võivad aset leida meiega une erinevates faasides? 

Kuidas vabaneda unehalvatusest?

Räägime saladustest, mida unenäomaailm endas veel peidab. 

TOIMUMISE AEG: 13. september (LAUPÄEV) kell 11.00-13.00

TOIMUMISE KOHT: Võluvõru Koolituskeskus Võrus, Räpina mnt 12 (KEIK maja).

OSALUSTASU: 20 eurot kohapeal. 

Võtan kaasa uued SALASÕNUMITE kaardid, millele kehtib Võrus tavapärase 30 eurose hinna asemel eripakkumine 25 eurot. 

Kõigil huvilistel on võimalus saada ka raamatutesse personaalne pühendus ja kanaldus, aga selleks palume kohale tulla 30 minutit varem. 

NB! Kui sa oled ennast sündmusele registreerinud, aga ei saa osaleda, siis palun arvesta teiste osalejatega ning anna enda mitte tulekust teada hiljemalt reede õhtuks kell 19.00 aadressil kanaldused@gmail.com. Ette teatamata kohale mitte ilmujad edaspidi Kõiksuse Kanaldused Stuudio sündmustel osaleda ei saa!

Lühidalt minust:

Olen esoteerika kirjanik, astraalrändur ning teadlik unenägude juhtija.

Viimased aastad olen tegutsenud süvameditatsioonide maailmas ning töötanud välja efektiivseid energiatöö kontseptsioone ning uuenduslikke metoodikaid, kuidas aktiveerida endas ülemeelelisi võimeid nagu telepaatia, telekinees, selgeltnägemine, tajumnine, tundmine jne. Minu workshoppidest ja koolitustelt on tulnud sadu väga andekaid ülemeeleliste võimetega inimesi, kes eelkõige rakendavad oma kuuendat meelt igapäeva elu lihtsustamiseks.

Share This Event

bottom of page