top of page

P, 21. apr

|

Kõiksuse Kanaldused Stuudio

Tumeenergia teooria ja praktika (VIIMAST KORDA!)

Sündmus on mõeldud ainult edasijõudnutele, kellel on antud osa salateadmiste kursuselt vahele jäänud või kes on väga suure kogemusega ning valdab iseseisvalt kõiki Stuudio praktikaid. Osalemistasu 150 € /3h

Kohad ja ootenimekiri täis!
Vaata järgmist sündmust
Tumeenergia teooria ja praktika (VIIMAST KORDA!)
Tumeenergia teooria ja praktika (VIIMAST KORDA!)

Aeg ja koht

21. apr 2024, 17:00 – 20:00 GMT +3

Kõiksuse Kanaldused Stuudio

Sündmusest

NB! Osalema on oodatud need, kes on spetsiifilisematest teadmistest ja energiatöö võtetest oma igapäeva elu ja olukordade lahendamiseks. Sündmus on mõeldud ainult edasijõudnutele, kellel on antud osa salateadmiste kursuselt vahele jäänud või kes on väga suure kogemusega ning valdab iseseisvalt kõiki Stuudio praktikaid.  Sündmusel ei saa osaleda kui Stuudio praktikatest on vahele jäänud enam kui 24 kuud, sellisel juhul tuleb sissejuhatav koolitus uute teadmiste värskendamiseks läbida uuesti. 

Salateadmiste ekstra keskendub tumeenergia temaatikale teoorias ja praktikas. Tegemist on väga jõuliste psüühiliste võimete arendamise töövõtetega, mille sisu ja temaatika sobib juba edasijõundud osalejale, kes oskab iseseisvalt kasutada plasmaenergiat, vaakumenergiat, vaba energiat ja kõikvõimalikke vertikaalpraktika kontseptsioone, mida oleme kohapeal Stuudios praktiseerinud.

Osalustasu 150 eurot/ sündmuse kestus 3 h. 

 

Parfüümid ja tugevad kehalõhnad (mustus, higi, toiduhais, vänge pesupulber ja tubakas) on ruumis rangelt keelatud!

 

Kui sa pole e-maili peale automaatset osalemise kinnitust saanud, aga vabade kohtade olemasolul registreerusid sündmusele, siis vaata igaks juhuks junk meilide alla. Kui seal ka pole siis kirjuta meile julgelt üle. 

 

Kui teie plaanid vahepeal muutuvad, siis andke võimalikult varakult teada samale e-kirjale vastates, kuhu saite osalemise kinnituse (kui seda ei saanud, siis kirjutage kanaldused@gmail.com). Viimane minut kukub sündmusele eelneval päeval (laupäeval) kell 15.00. NB! Viimase minuti loobumisel või kohale mitte ilmumisel tuleb tasuda oma kohatasu 50% ulatuses ehk 60 eurot Algolemus OÜ kontole EE812200221072613181, SWEDBANK või rakendub sündmustel osalemise keeld!

 

 

 

Share This Event

bottom of page