top of page

P, 11. okt

|

BINDU JOOGASTUUDIO

Tuleviku teadlik loomine * * TARTUS!

Sa ära muretse, mis saab ja kuidas läheb. Sa otsusta, mille sa valid ja kuidas sa LOOD. Nii muutub väekamaks iga sinu hetk ja leebemaks iga sinu päev. Praktikas loome igaüks kontakti oma kõige teadlikuma tuleviku Minaga, et kutsuda kõige targem vaimne teejuht ja toetaja tema näol. Osalus 20

Kohad ja ootenimekiri täis!
Vaata järgmist sündmust
Tuleviku teadlik loomine * *   TARTUS!
Tuleviku teadlik loomine * *   TARTUS!

Aeg ja koht

11. okt 2020, 15:45 – 17:15

BINDU JOOGASTUUDIO, Rüütli 4, 51005 Tartu, Estonia

Sündmusest

NB! Osaleda saavad ainult need, kes läbinud kohustusliku sissejuhatava praktika. Palun ära registreeru kui sa pole seda läbinud. Lisainfo MKK-s. 

Sa ära muretse, mis saab ja kuidas läheb. Sa otsusta, mille sa valid ja kuidas sa LOOD. Nii muutub väekamaks iga sinu hetk ja leebemaks iga sinu päev. Praktikas loome igaüks kontakti oma kõige teadlikuma tuleviku Minaga, et kutsuda kõige targem vaimne teejuht ja toetaja tema näol end juhendama. 

Osalustasu 20 eurot. 

 

Parfüümid ja tugevad kehalõhnad (mustus, higi, toiduhais, vänge pesupulber ja tubakas) on meditatsioonis rangelt keelatud!

TOIMUMISE KOHT: Tartu vanalinnas asub BINDU JOOGASTUUDIO aadressil RÜÜTLI 4 (Stuudio sisspääs asub Rüütli tänava poolsel küljel - lihtsalt sea sammud Superalko poega samast trepist otse üles, kuni jõuad klaasusteni. Ustel on silt Bindu Joogastuudio 2.) Vajuta uksekella nr 2.

 

Kui sa pole e-maili peale automaatset osalemise kinnitust saanud, aga vabade kohtade olemasolul registreerusid sündmusele, siis vaata igaks juhuks junk meilide alla. Kui seal ka pole siis kirjuta meile julgelt üle aadressil kanaldused@gmail.com. 

 

Kui teie plaanid vahepeal muutuvad, siis andke võimalikult varakult teada samale e-kirjale vastates. Viimane minut kukub sündmusele eelneval päeval (laupäeval) kell 11.00.

NB! Viimase minuti loobumisel või kohale mitte ilmumisel tuleb tasuda oma kohatasu 20 eurot Algolemus OÜ kontole EE812200221072613181, SWEDBANK või rakendub sündmustel osalemise keeld!

 

 

 

Share This Event

bottom of page