top of page

K, 09. juuni

|

Kõiksuse Kanaldused Stuudio

Tasakaalu loomise praktika * *

Õpime tasakaalustama ning enda kasuks tööle panema nais- ja meesenergiat. NB! Tegemist ei ole naiselikkuse ega mehelikkuse leidmise temaatikaga. Tegemist on loomisjõu valdamise praktikaga. Osalemistasu 20 eurot.

Registration is Closed
See other events
Tasakaalu loomise praktika * *
Tasakaalu loomise praktika * *

Aeg ja koht

09. juuni 2021, 18:00 – 19:30

Kõiksuse Kanaldused Stuudio, Pirni 5-216, 10617 Tallinn, Estonia

Sündmusest

NB! Osaleda saavad ainult need, kes läbinud kohustusliku sissejuhatava praktika Ilonaga. Palun ära registreeru kui sa pole seda läbinud. Lisainfo MKK-s. Sissejuhatuse peavad uuesti värskenduseks läbima ka need, kellel on rohkem kui 12 kuud põhisündmiustel osalemisest vahele jäänud.

Õpime tasakaalustama ning enda kasuks tööle panema nais- ja meesenergiat. NB! Tegemist ei ole naiselikkuse ega mehelikkuse leidmise temaatikaga. Tegemist on loomisjõu valdamise praktikaga. Mida paremini ennast tunned, seda mahukamalt suudad luua. Mida võimekamalt ennast valdad, seda väekamalt looming täitub. 

Parfüümid ja tugevad kehalõhnad (mustus, higi, toiduhais ja tubakas) on meditatsioonis rangelt keelatud!

Lahtiste jalanõude hooajal palun võta paljaste jalgade otsa kaasa vahetussokid (vajadusel saab neid kohapeal 1 euroga).

Kui sa pole e-maili peale automaatset osalemise kinnitust saanud, aga vabade kohtade olemasolul registreerusid sündmusele, siis vaata igaks juhuks junk meilide alla. Kui seal ka pole siis kirjuta meile julgelt üle aadressile kanaldused@gmail.com.

Kui teie plaanid vahepeal muutuvad, siis andke võimalikult varakult teada samale e-kirjale vastates. Viimane aeg oma plaani muudatustes teada anda on sündmuse päeval kell 12.00. NB! Viimase minuti loobumisel või kohale mitte ilmumisel tuleb tasuda oma kohatasu 20 eurot Algolemus OÜ kontole EE812200221072613181, SWEDBANK või rakendub sündmustel osalemise keeld!

Share This Event

bottom of page