top of page

R, 16. juuli

|

KODUNE TUGITOOL

Tajude puhastamise praktika ONLINE (16.07-25.07)

Meditatiivse praktika käigus luuakse meeleselgust, puhastatakse oma tajusid ja tõstetakse intuitiivset võimekust. Lisainfo online sündmusele ligipääsemiseks leiate sündmuse sisust. Osalus 20€.

Registration is Closed
See other events
Tajude puhastamise praktika ONLINE (16.07-25.07)
Tajude puhastamise praktika ONLINE (16.07-25.07)

Aeg ja koht

16. juuli 2021, 12:45 – 25. juuli 2021, 16:45

KODUNE TUGITOOL

Sündmusest

1. Online meditatsioonile on lubatud registreeruda neil, kes on viimase 12 kuu jooksul osalenud kohapeal mõnes Stuudio praktikas. Kui Stuudio praktikates osalemisest on vahele jäänud enam kui 12 kuud tuleb sissejuhatav koolitus läbida värskenduseks uuesti. Enne meditatsiooni ostmist veenduge oma kvalifikatsiooni kehtivuses, sest raha tagasikannet ei tehta, vaid jäetakse sissejuhatava koolituse ettemaksuks!

2. Meditatsiooni näeb läbi YouTube'i  video keskkonna, kuhu tuleb eelnevalt ennast sisse logida. Palume teil registreeruda ainult gmaili aadressiga, sest siis on kindel, et pääsete privaatsele meditatsioonile ligi. Teie tellimus tühistatakse kui jätate meile hot.ee, yahoo, hotmaili, mail.ee või mõne muu aadressi. NB! Kui teil ei ole võimalik e-maili aadressi ümber muuta, siis logige ennast algolemuse kodulehelt välja ja saate oma andmed gmailiks ümber vahetada.

3. Me saadame teile privaatse meditatsiooni lingi e-maili peale, aga ei tee seda kohe peale ostu, vaid teeme seda ühe tööpäeva jooksul.

4. Palun pange tähele, et YouTube'i kaudu saadetud meditatsioon tuleb youtube'i nimeliselt adressaadilt ja paigutub sageli teie gmaili postkastis sageli social/suhtlusvõrgustikud kausta (see kesmine seal üleval reas). 

Kui ühe tööpäeva jooksul pole meditatsiooni saabunud vaadake rämpsposti hulka. Palun võtke meiega ühendust alles siis kui olete 100% juhised läbi lugenud ja vastavalt nendele toiminud. 

5. Meditatsioonile pääseb ligi kui vajutate privaatsele lingile, mis on teile gmaili peale saadetud. 

Kui privaatne link ei avane, siis põhjuse ja juhised leiate siit: https://support.google.com/youtube/answer/77272?hl=en 

Private videos can only be seen by people who have been invited to view the video.

Here are some possible reasons why you or somebody you’ve shared the video with aren’t able to see a private video:

  • Viewers need to be signed in to YouTube when trying to view the video.
  • The viewer must be signed into the account that the video was shared with (a viewer can have more than one account).
  • Since private videos don’t appear on a channel homepage, the person will need to use the specific link to the private video. YouTube will send them an email with the link once you’ve invited them, but you can also send it yourself.

6. Kui olete varasemalt Stuudio praktikates osalenud ja jõudsalt endaga tegelenud, aga rahaline seis teil praeguses kriisisituatsioonis seda enam ei võimalda, siis kirjutage kanaldused@gmail.com aadressile. Kui peame tasuta osalemist õiglaseks ja vajalikuks, siis teeme teile kingituse. 

7. Kellel puudub krediitkaardi või PayPali võimalus, siis saate pileteid osta ka ülekandega tasudes arveldusarvele Swedbank EE812200221072613181 Algolemus OÜ, selgitusse märkige ONLINE MEDITATSIOON. Palun saatke meile maksekorraldusest pdf ja oma gmaili aadress ning kinnitame teie osaluse.

9. Online meditatsiooni kasutusõigus kehtib ajavahemikus 16.07-25.07.2021

Online sündmus koosneb 28 minutilisest meditatiivsest praktikast. 

Ilona Karula looming on autoriõigustega kaitstud ja mistahes loomingu, sh ONLINE meditatsiooni levitamine, kopeerimine, salvestamine ja ärilistel eesmärkidel kasutamine kõrvalistel isikutel on keelatud! 

Palun ära jaga meditatsiooni kaaslasega, kes ei ole läbinud kohustuslikku sissejuhatavat koolitust. Minu jaoks on väga oluline, et osaleja saaks täpselt aru, miks ja kuidas ta midagi teeb, mõistes energiatöö kontseptsiooni toimimise mehhanisme. 

Tasumine

  • Tajude puhastamise praktika

    Tajude puhastamise praktika kasutusõigus on saadaval ajavahemikus 16.07-25.07.2021 läbi YouTube'i video keskkonna. Privaatne ligipääs online sündmusele saadetakse teile personaalselt e-maili peale ühe tööpäeva jooksul.

    20,00 €
    Sale ended

Total

0,00 €

Share This Event

bottom of page