E, 21. dets | Kõiksuse Kanaldused Stuudio

Suur vabanemise praktika * * (lisagrupp)

Astume välja vanast, et tõusta lendu uuena. Kasutame erinevaid meeleplekkide eemaldamise võtteid. Katkestame eeterühendusi, mis meid koormavad. Eemaldume vanast, mis on oma aja ära elanud. Koondame ennast tagasi tugevaks kokku, et alustada puhtalt lehelt uuena. Osalemispanus 20 eurot.
Grupp ja ootenimekiri täis.
Suur vabanemise praktika * *  (lisagrupp)

Aeg ja koht

21. dets 2020 18:00 – 19:30
Kõiksuse Kanaldused Stuudio, Pirni 5-216, 10617 Tallinn, Estonia

Sündmusest

NB! Osaleda saavad ainult need, kes läbinud kohustusliku sissejuhatava praktika. Palun ära registreeru kui sa pole seda läbinud. Lisainfo MKK-s. Sissejuhatav praktika tuleb uuesti läbida ka neil oma teadmiste värskendamiseks, kellel on rohkem kui aastane paus Stuudio põhipraktikatest vahele jäänud.

Kui sul on taak turjal kanda, mis segab ja pidurdab sinu elu, siis tea, et on sobiv ajastus sellest vabanemiseks. Suureks vabanemiseks!

Astume välja vanast, et tõusta lendu uuena. Kasutame erinevaid  meeleplekkide eemaldamise võtteid. Katkestame eeterühendusi, mis meid koormavad. Eemaldume vanast, mis on oma aja ära elanud. Koondame ennast tagasi tugevaks kokku, et alustada puhtalt lehelt uuena.

Osalustasu 20 eurot.

Parfüümid ja tugevad kehalõhnad (mustus, higi, toiduhais, vänge pesupulber ja tubakas) on meditatsioonis rangelt keelatud!

Kui sa pole e-maili peale automaatset osalemise kinnitust saanud, aga vabade kohtade olemasolul registreerusid sündmusele, siis vaata igaks juhuks rämps meilide alla. Kui seal ka pole siis kirjuta meile julgelt üle aadressile kanaldused@gmail.com.

Kui teie plaanid vahepeal muutuvad, siis andke võimalikult varakult teada samale e-kirjale vastates. Viimane aeg sündmusest loobumiseks on sündmuse päeval kell 12.00. NB! Viimase minuti loobumisel või kohale mitte ilmumisel tuleb tasuda oma kohatasu 20 eurot Algolemus OÜ kontole EE812200221072613181, SWEDBANK või rakendub sündmustel osalemise keeld!

Share This Event