top of page

R, 05. juuli

|

Kõiksuse Kanaldused Stuudio

SUUR LOOMISE LAAGER (5.-7. juuli)

Suur loomise laager koosneb erinevatest meditatiivsetest tegevustest, sisaldades lihtsaid, mängulisi, lõbusaid harjutusi, kui ka pingutust nõudvaid psüühiliste võimete praktikaid, sügavamaid meditatsioone ja lõõgastavaid rännakuid. Maksumus 399 eurot. Lisainfo sündmuse sisus.

Kohad ja ootenimekiri täis!
Vaata järgmist sündmust
SUUR LOOMISE LAAGER (5.-7. juuli)
SUUR LOOMISE LAAGER (5.-7. juuli)

Aeg ja koht

05. juuli 2024, 17:00 GMT +3 – 07. juuli 2024, 12:00 GMT +3

Kõiksuse Kanaldused Stuudio, Pirni 5-216, 10617 Tallinn, Estonia

Sündmusest

NB! Osaleda saavad ainult need, kes on läbinud kohustusliku sissejuhatava koolituse Ilonaga. Sissejuhatuse peavad uuesti värskenduseks läbima ka need, kellel on rohkem kui 24 kuud põhisündmustel osalemisest vahele jäänud.

Meditatiivseid tegevusi täis "Suur loomiselaager" algab 5. juuli (reedel) kell 17.00  saladuste jagamise ja õhtusöögiga ning lõpeb 7. juuli keskpäeval (pühapäeval) kell 12.00-13.00. Maja peame üle andma, aga ilusa ilma korral võib jääda randa mõnulema või minna ürgsesse loodusesse matkama.

Me peatume Lääne-Virumaal ühes helges ilusas majas mererannas, mida ümbritsevad ürgsed metsad ja linnulaul. Täpse asukoha saadan registreerunutele e-maili peale, aga võin öelda, et Tallinnast sõidab sinna linnulennult tunnike.

Majas on kahesed ja mõned ühesed magamistoad, mis on kenad, helged ja valged. Vannitoad ja wc-d on ühiskasutatavad, aga neid jagub maja peal kõigile piisavalt ja on väga puhtad.

Meile teeb gurmee cateringi Eesti veganmaatiku absoluutne tipp Mikk Mägi, kes on ühe parima restorani V peakokk ja asutaja. Kui te pole V-restorani  veel jõudnud külastada, siis teadmiseks, et sinna peab laua ette broneerima kuu-kaks ette ning pelgalt lõunatama sõidetakse kohale isegi Helsingist. Seega tasub laagrisse tulla juba Miku imeliste toitude pärast.

Suur loomise suvelaager koosneb erinevatest meditatiivsetest tegevustest, sisaldades nii lihtsaid, mängulisi ja lõbusaid harjutusi, kui ka pingutust nõudvaid psüühiliste võimete praktikaid, sügavamaid meditatsioone ja lõõgastavaid rännakuid. Luban, et annan teile ka puhkust.

Oleme alkoholivabad. Kohapeal on saun ja soovi korral võib kaasa võtta 0 promilliga saunaõlled.

Tegevusi planeerime vastavalt ilmale tubaseid kui väliseid.

Kaasa palun võtta järgmised vahendid:

- kirjutusvahend ja märkmik

- sall silmade kinni sidumiseks

- joogamatt või lamamisalus kui oleme väljas

- ujumisriided randa ja soojemad riided õhtuks

Kes soovib pühapäeva pikendada, siis koha vahetusläheduses asuvad põnevad matkarajad, ürgsed rabad ja sood.

Võib kohata metsloomi, võibolla isegi karu.

Meditatiivse suvelaagri maksumus on 399 eurot.

Registreerumiseks palume teha järgmist:

1. Palume tasuda osalemise ettemaks 199 eurot Algolemus OÜ arvedluskontole EE812200221072613181 SWEDBANK

1. juuniks, mis kinnitab teie koha. 

2. Palume saata maksekorraldusest pdf fail e-mailile kanaldused@gmail.com

3. Ülejäänud summa 200 euro tasumine on kohapeal.

4. Kui plaanid vahepeal muutuvad, siis ettemaksu tagastamise viimane tähtaeg on 28. juuni kell 09.00, et jõuaksime vabanenud kohale leida uue osaleja. NB! Viimase minuti loobumisel või kohale mitte ilmumisel ettemaksu ei tagastata!!! Palume mõista, et laagri kohtade arv on väga piiratud ja minimaalse eelarvega (koolitused, restorani tasemel toit ja korralik ööbimine) koostatud, et teha kõigile osalemine finantsiliselt võimalikuks.

Hind sisaldab majutust 2 ööd kahestes või ühestes privaatsetes tubades, 5 kvaliteetset restorani tasemel toidukorda, kõiki koolitusi reedest pühapäevani. Kui rahalised ressursid on piiratud, siis on võimalus kokkuleppel tasuda osade kaupa.

Kõikide lisaküsimuste puhul pöörduge aadressile kanaldused@gmail.com

 

 

 

Share This Event

bottom of page