top of page

N, 04. juuni

|

Kõiksuse Kanaldused Stuudio

Südame avamine * *

Vertikaalpraktikas tegeleme harknäärme aktiveerimise ja südamekanali avamisega. NB! Sündmus toimub vastavalt olukorrale toolidel! Osalemistasu 20 €

Kohad ja ootenimekiri täis!
Vaata järgmist sündmust
Südame avamine * *
Südame avamine * *

Aeg ja koht

04. juuni 2020, 18:00 – 19:30

Kõiksuse Kanaldused Stuudio, Pirni 5-216, 10617 Tallinn, Estonia

Sündmusest

NB! Osaleda saavad ainult need, kes läbinud kohustusliku sissejuhatava praktika. Palun ära registreeru kui sa pole seda läbinud. Lisainfo MKK-s. 

Tegeleme harknäärme aktiveerimise ja südamekanali avamisega. Tõstame ennast südame silmade kõrgusele, et vabastada endast ängistavaid haiget teinud kogemusi, mis on pannud meie südameid sulguma ja südamlikkust tarduma. 

Avatud südamega inimene saab elult alati pisut rohkem, sest kui süda avaneb, siis vastab sellele ka Universum avaramate armastavamate kogemustega. 

NB! Vastavalt EV ettekirjutatud seadustele järgime kõiki hädaolukorra nõudeid ja täidame ruumi osalejatega 50% ulatuses. Meditatsioon toimub toolidel, mida on võimalik desinfitseerida. Pleede ja patju me ei kasuta, sest neid ei ole võimalik peale iga kasutuskorda pesumajja saata (sa võid kaasa võtta oma isikliku pleedi). Kui oled lapseootel või selg on haige, siis on meil kaks tugitooli ja diivan, mida võid omale paluda kui kirjutad meile eraldi. 

Osalustasu 20 eurot. 

Parfüümid ja tugevad kehalõhnad (mustus, higi, toiduhais, vänge pesupulber ja tubakas) on meditatsioonis rangelt keelatud!

Lahtiste jalanõude hoojalal võtame kaasa vahetussokid, sest lahtiste jalanõude külge jääb tänavatolm, rannaliiv, higi jne. Vajaudse korral on võimalus sokke osta kohapealt 1 euroga (küsi julgelt). 

Kui sa pole e-maili peale automaatset osalemise kinnitust saanud, aga vabade kohtade olemasolul registreerusid sündmusele, siis vaata igaks juhuks rämps meilide alla. Kui seal ka pole siis kirjuta meile julgelt üle. 

Kui teie plaanid vahepeal muutuvad, siis andke võimalikult varakult teada kinnitusega samale e-kirjale vastates, kuhu saite osalemise kinnituse. Viimane aeg oma plaani muudatustest teada anda on sündmuse päeval kell 12.00. 

NB! Viimase minuti loobumisel või kohale mitte ilmumisel tuleb tasuda oma kohatasu 20 eurot Eluvaim OÜ kontole EE632200221067834218, SWEDBANK või rakendub sündmustel osalemise keeld!

Share This Event

bottom of page