top of page

P, 09. aug

|

BINDU JOOGASTUUDIO

Sissejuhatav praktika * * TARTUS!

Seletan lahti vertikaalpraktikas ja Algolemuse meetodis kasutatavad terminid ja seisundid. Praktiseerime kogu energiatöö kohapeal järele. Vajaliku lisainfo leiad ürituse sisust kui kerid lehte alla poole. Osalustasu 30 eurot.

Grupp ja ootenimekiri täis!
Oota järgmist üritust
Sissejuhatav praktika * *  TARTUS!
Sissejuhatav praktika * *  TARTUS!

Aeg ja koht

09. aug 2020, 12:00 – 14:00

BINDU JOOGASTUUDIO, Rüütli 4, 51005 Tartu, Estonia

Sündmusest

Kui oled soovinud osa võtta mõnest Kõiksuse Kanaldused Stuudio põhisündmusest, aga pole saanud veel algust teha, siis on sissejuhatav praktika sinu jaoks. Seletan lahti vertikaalpraktika kontseptsiooni ja Algolemuse meetodi. Praktiseerime kogu energiatöö praktikas järele. 

NB! Tegemist ei ole meditatsiooniõppega, sest mediteerida oskavad kõik ja kes ei oska saavad ka selle osa antud praktika käigus selgeks. Sissejuhatav praktika keskendub vertikaalpraktika ja Algolemuse meditatsioonimetoodika tutvustamisele, milles kõik olenemata varasemast kogemusest ja tasemest on võrdsed! 

Kõiksuse Kanaldused Stuudio praktikate näol on tegemist 100% psüühiliste võimete arendamise töövõtetega. Seetõttu ei sobi need psüühikahäiretega ega muude tervisehädadega inimestele ja neile, kes otsivad meelelahutust. 

Tuleb kasuks kui olete läbi lugenud raamatu "Hinge valede nõiaring" või vähemalt plaanite seda teha, sest kui puudub huvi ennast algteadmistega kurssi viia, siis ei ole mõtet edasistest põhipraktikatest osa võtta, kuna Stuudios osaleb väga teadlik publik.

Kui olete meditatsiooni õpetaja, juhendaja või töötate mediatsiooni gruppidega, siis osalemise eeltingimuseks palume esitada vähemalt üks raamat, mis sisaldab teie poolt loodud ja välja töötatud originaalseid õpetusi ja metoodikaid. 

Pane tähele: Palun väldi parfüüme ja vängeid kehalõhnu (toit, tubakas, higi, vänged pesupulbrid jne.) 

Palun loe läbi MKK. Need ei ole kurjad reeglid, vaid on loodud meie kõigi positiivseks hüvanguks. 

Riietu selliselt nagu soovid, peaasi, et sul endal mugav on. Võid kaasa võtta joogipudeli, märkmiku, kirjutusvahendi. 

TOIMUMISE KOHT: Tartu vanalinnas asub BINDU JOOGASTUUDIO aadressil RÜÜTLI 4 (Stuudio sisspääs asub Rüütli tänava poolsel küljel - lihtsalt sea sammud Superalko poega samast trepist otse üles, kuni jõuad klaasusteni. Ustel on silt Bindu Joogastuudio 2.) Vajuta uksekella nr 2.

Tasumine: kohapeal sularahas või kohapeal mobiilimaksega. Saab ka ettevõttele arvet. 

Osaluspanus 30 eurot. 

Kui sa pole e-maili peale automaatset osalemise kinnitust saanud, aga vabade kohtade olemasolul registreerusid sündmusele, siis vaata igaks juhuks junk meilide alla. Kui seal ka pole siis kirjuta meile julgelt üle. 

Kui teie plaanid vahepeal muutuvad, siis andke võimalikult varakult teada samale e-kirjale vastates, mis saabus teile osalemise kinnitusena. Kui seda pole, siis kirjutage kanaldused@gmail.com. Viimane aeg teada anda on sündmusele eelneval päeval (LAUPÄEVAL) kell 12.00. 

NB! Viimase minuti loobumisel või kohale mitte ilmumisel tuleb tasuda oma kohatasu 30 eurot Algolemus OÜ kontole EE812200221072613181, SWEDBANK või rakendub sündmustel osalemise keeld!

Share This Event

bottom of page