top of page

N, 10. juuni

|

Kõiksuse Kanaldused Stuudio

Sissejuhatav praktika * * LISAGRUPP

Seletan lahti vertikaalpraktika kontseptsiooni ja Algolemuse meetodi. Praktiseerime kogu teooria kohapeal järele. Vajaliku lisainfo leiad sündmuse sisust kui kerid lehte alla poole. Osalustasu 35 eurot.

Grupp ja ootenimekiri täis!
Oota järgmist üritust
Sissejuhatav praktika * *   LISAGRUPP
Sissejuhatav praktika * *   LISAGRUPP

Aeg ja koht

10. juuni 2021, 18:00 – 20:30

Kõiksuse Kanaldused Stuudio, Pirni 5-216, 10617 Tallinn, Estonia

Sündmusest

Kui oled soovinud osa võtta mõnest Kõiksuse Kanaldused Stuudio põhisündmusest, aga pole saanud veel algust teha, siis on sissejuhatav koolitus sinu jaoks. Seletan lahti vertikaalpraktika kontseptsiooni ja Algolemuse meetodi. Praktiseerime kogu energiatöö praktikas järele. 

NB! Tegemist ei ole meditatsiooniõppega, sest mediteerida oskavad kõik ja kes ei oska saavad ka selle osa antud praktika käigus selgeks. 

Kõiksuse Kanaldused Stuudio praktikate näol on tegemist 100% psüühiliste võimete arendamise töövõtetega. Seetõttu ei sobi need psüühikahäiretega ega muude tervisehädadega inimestele ja neile, kes otsivad meelelahutust. 

Kohapeal tuleb kasuks kui olete läbi lugenud mõne teooriat sisaldava Ilona Karula raamatu "Hinge valede nõiaring" või "Täheinimesed". 

Kui olete meditatsiooni õpetaja, juhendaja või töötate mediatsiooni gruppidega, siis osalemise eeltingimuseks palume esitada vähemalt üks raamat, mis sisaldab teie poolt loodud ja välja töötatud originaalseid õpetusi ja metoodikaid. 

Pane tähele: Palun väldi parfüüme ja vängeid kehalõhnu (toit, tubakas, higi, vänged pesupulbrid jne.) 

Palun loe läbi MKK. Need ei ole kurjad reeglid, vaid on loodud meie kõigi positiivseks hüvanguks. 

Riietu selliselt nagu soovid, peaasi, et sul endal mugav on. Võid kaasa võtta veepudeli, kirjutusvahendi, märkmiku. 

Lahtiste jalanõude hooajal võta kaasa paljaste varvaste otsa vahetussokid. Kui sul neid ei ole, siis kohapealt saad 1 euroga. 

Juhised kohale jõudmiseks:

Kõiksuse Kanaldused Stuudio hoone asub aadressil Pirni 5 (uksekell 216). Suur punastest tellistest hoone (Vunderi maja), vasakpoolne trepikoda, II korrus, autokooli juurest vasakul koridori lõpus. Maja peal on suurelt Kõiksuse Kanaldused Stuudio silt.

 

Parkimine:

Parkimine maja ees on Stuudio klientidele registreerides 3 h tasuta. Parkimise registreerimise ekraan asub II korruse alguses, kuhu tuleb oma autonumbrimärk kirja panna.

Tasumine: kohapeal sularahas või kohapeal mobiilimaksega.

Osaluspanus 35 eurot. 

Kui sa pole e-maili peale automaatset osalemise kinnitust saanud, aga vabade kohtade olemasolul registreerusid sündmusele, siis vaata igaks juhuks rämps e-kirjade alla. Kui seal ka pole siis kirjuta meile julgelt üle kanaldused@gmail.com

Kui teie plaanid vahepeal muutuvad, siis andke võimalikult varakult teada samale e-kirjale vastates. Viimane aeg teada anda on sündmuse päeval kell 12.00.

NB! Viimase minuti loobumisel või kohale mitte ilmumisel tuleb tasuda oma kohatasu 35 eurot Algolemus OÜ kontole EE812200221072613181, SWEDBANK või rakendub sündmustel osalemise keeld!

Share This Event

bottom of page