top of page

P, 19. juuli

|

Kõiksuse Kanaldused Stuudio

Sissejuhatav praktika * *

Seletan lahti vertikaalpraktikas ja Algolemuse meetodis kasutatavad terminid ja seisundid. Praktiseerime kogu energiatöö kohapeal järele. Vajaliku lisainfo leiad ürituse sisust kui kerid lehte alla poole. Osalustasu 30 eurot.

Grupp ja ootenimekiri täis!
Oota järgmist üritust
Sissejuhatav praktika * *
Sissejuhatav praktika * *

Aeg ja koht

19. juuli 2020, 18:00 – 20:30

Kõiksuse Kanaldused Stuudio, Pirni 5-216, 10617 Tallinn, Estonia

Sündmusest

Kui oled soovinud osa võtta mõnest Kõiksuse Kanaldused Stuudio põhisündmusest, aga pole saanud veel algust teha, siis on sissejuhatav praktika sinu jaoks. Seletan lahti vertikaalpraktika kontseptsiooni ja Algolemuse meetodi. Praktiseerime kogu energiatöö praktikas järele. 

NB! Tegemist ei ole meditatsiooniõppega, sest mediteerida oskavad kõik ja kes ei oska saavad ka selle osa antud praktika käigus selgeks. Sissejuhatav praktika keskendub vertikaalpraktika ja Algolemuse meditatsioonimetoodika tutvustamisele, milles kõik olenemata varasemast kogemusest ja tasemest on võrdsed! 

Kõiksuse Kanaldused Stuudio praktikate näol on tegemist 100% psüühiliste võimete arendamise töövõtetega. Seetõttu ei sobi need psüühikahäiretega ega muude tervisehädadega inimestele ja neile, kes otsivad meelelahutust. 

Tuleb kasuks kui olete läbi lugenud raamatu "Hinge valede nõiaring" või vähemalt plaanite seda teha, sest kui puudub huvi ennast algteadmistega kurssi viia, siis ei ole mõtet edasistest põhipraktikatest osa võtta, kuna Stuudios osaleb väga teadlik sihtgrupp. 

Kui olete meditatsiooni õpetaja, juhendaja või töötate mediatsiooni gruppidega, siis osalemise eeltingimuseks palume esitada vähemalt üks raamat, mis sisaldab teie poolt loodud ja välja töötatud originaalseid õpetusi ja metoodikaid. 

Pane tähele: Palun väldi parfüüme ja vängeid kehalõhnu (toit, tubakas, higi, vänged pesupulbrid jne.) 

Palun loe läbi MKK. Need ei ole kurjad reeglid, vaid on loodud meie kõigi positiivseks hüvanguks. 

Riietu selliselt nagu soovid, peaasi, et sul endal mugav on. 

Lahtiste jalanõude hooajal võtame paljaste jalgade otsa kaasa vahetussokid. Kui sul neid ei ole, siis vajadusel saad osta kohapealt 1 euroga. 

Juhised kohale jõudmiseks:

Kõiksuse Kanaldused Stuudio hoone asub aadressil Pirni 5 (uksekell 216). Suur punastest tellistest hoone (Vunderi maja), vasakpoolne trepikoda, II korrus, autokooli juurest vasakul koridori lõpus. Maja peal on suurelt Kõiksuse Kanaldused Stuudio silt.

 

Parkimine:

Parkimine maja ees on Stuudio klientidele registreerides 3 h tasuta. Parkimise registreerimise ekraan asub II korruse alguses, kuhu tuleb oma autonumbrimärk kirja panna.

Tasumine: kohapeal sularahas või kohapeal mobiilimaksega. Saab ka ettevõttele arvet. 

Osaluspanus 30 eurot. 

Kui sa pole e-maili peale automaatset osalemise kinnitust saanud, aga vabade kohtade olemasolul registreerusid sündmusele, siis vaata igaks juhuks junk meilide alla. Kui seal ka pole siis kirjuta meile julgelt üle. 

Kui teie plaanid vahepeal muutuvad, siis andke võimalikult varakult teada samale e-kirjale vastates. Viimane aeg teada anda on sündmusele eelneval päeval (LAUPÄEVAL) kell 18.00.

NB! Viimase minuti loobumisel või kohale mitte ilmumisel tuleb maksta oma kohatasu 30 eurot Eluvaim OÜ kontole  EE632200221067834218, SWEDBANK või rakendub sündmustel osalemise keeld!

Share This Event

bottom of page