top of page

K, 04. apr

|

Kõiksuse Kanaldused Stuudio

Sissejuhatav meditatsioonipraktika

Seletan lahti minu meditatsioonides kasutatavad terminid ja seisundid. Praktiseerime kogu energiatöö praktikas järele. Osalustasu 20 eurot.

Grupp ja ootenimekiri täis! Sissejuhatus toimub üle nädala.
Vaata teisi sündmusi
Sissejuhatav meditatsioonipraktika
Sissejuhatav meditatsioonipraktika

Aeg ja koht

04. apr 2018, 18:00 – 20:20

Kõiksuse Kanaldused Stuudio, Pirni 5-216, 10617 Tallinn, Estonia

Sündmusest

Kui oled soovinud osa võtta mõnest Kõiksuse Kanaldused Stuudio põhimeditatsioonist, aga pole saanud veel algust teha, siis on sissejuhatav meditatsioonipraktika sinu jaoks. Seletan lahti minu meditatsioonides kasutatavad terminid ja seisundid. Praktiseerime kogu energiatöö praktikas järele. 

NB! Tegemist ei ole meditatsiooniõppega, sest mediteerida oskavad kõik ja kes ei oska saavad ka selle osa antud praktika käigus selgeks. Sissejuhatav osa keskendub vastava meditatsioonimetoodika tuvustamisele ning kõik olenemata tasemest ja varasemast kogemusest on võrdsed! 

Pane tähele: Palun väldi parfüüme ja vängeid kehalõhnu (toit, tubakas, higi jne.)

Jäta meelde: Viimase minuti loobujad ja kohale mitte ilmujad pääsevad edaspidi üritustele viimasel minutil vabade kohtade olemasolul. Palun anna plaani muudatustest teada võimalikult varakult.

Juhised kohale jõudmiseks:

Kõiksuse Kanaldused Stuudio hoone asub aadressil Pirni 5 (uksekell 216). Suur punastest tellistest hoone (Vunderi maja), vasakpoolne trepikoda, II korrus, autokooli juurest vasakul koridori lõpus. Maja peal on suurelt Kõiksuse Kanaldused Stuudio silt.

Parkimine:

Parkimine maja ees on Stuudio klientidele registreerides 3 h tasuta. Parkimise registreerimise ekraan asub II korruse alguses, kuhu tuleb oma autonumbrimärk kirja panna.

Osaluspanus 20 eurot.

Share This Event

bottom of page