top of page

N, 17. jaan

|

Kõiksuse Kanaldused Stuudio

Sissejuhatav meditatsioonipraktika * *

Seletan lahti Algolemuse praktikates kasutatavad terminid ja seisundid. Praktiseerime kogu energiatöö praktikas järele. Vajaliku lisainfo leiad ürituse sisust kui kerid lehte alla poole. Osalustasu 20 eurot.

Grupp ja ootenimekiri täis!
Oota järgmist üritust
Sissejuhatav meditatsioonipraktika * *
Sissejuhatav meditatsioonipraktika * *

Aeg ja koht

17. jaan 2019, 18:00 – 20:00

Kõiksuse Kanaldused Stuudio, Pirni 5-216, 10617 Tallinn, Estonia

Sündmusest

Kui oled soovinud osa võtta mõnest Kõiksuse Kanaldused Stuudio põhimeditatsioonidest, aga pole saanud veel algust teha, siis on sissejuhatav meditatsioonipraktika sinu jaoks. Seletan lahti Algolemuse meditatsioonides kasutatavad terminid ja seisundid. Praktiseerime kogu energiatöö praktikas järele. 

NB! Tegemist ei ole meditatsiooniõppega, sest mediteerida oskavad kõik ja kes ei oska saavad ka selle osa antud praktika käigus selgeks. Sissejuhatav osa keskendub Algolemuse meditatsioonimetoodika tuvustamisele ning kõik olenemata tasemest ja varasemast kogemusest on võrdsed! 

Pane tähele: Palun väldi parfüüme ja vängeid kehalõhnu (toit, tubakas, higi jne.)

Palun loe läbi MKK. Need ei ole kurjad reeglid, vaid need on loodud meie kõigi positiivseks hüvanguks.

Juhised kohale jõudmiseks:

Kõiksuse Kanaldused Stuudio hoone asub aadressil Pirni 5 (uksekell 216). Suur punastest tellistest hoone (Vunderi maja), vasakpoolne trepikoda, II korrus, autokooli juurest vasakul koridori lõpus. Maja peal on suurelt Kõiksuse Kanaldused Stuudio silt.

Parkimine:

Parkimine maja ees on Stuudio klientidele registreerides 3 h tasuta. Parkimise registreerimise ekraan asub II korruse alguses, kuhu tuleb oma autonumbrimärk kirja panna.

Osaluspanus 20 eurot.

Share This Event

bottom of page