top of page

P, 04. dets

|

Kõiksuse Kanaldused Stuudio

Sissejuhatav koolitus

Seletan lahti vertikaalpraktika kontseptsiooni ja Algolemuse meetodi. Praktiseerime kogu teooria kohapeal järele. Vajaliku lisainfo leiad sündmuse sisust kui kerite lehte alla poole. Osalustasu 50 € uus osaleja /kordajale, kellel pole möödas põhisündmustest kauem kui 24 kuud kehtib soodushind 35 €.

Grupp ja ootenimekiri täis!
Oota järgmist üritust
Sissejuhatav koolitus
Sissejuhatav koolitus

Aeg ja koht

04. dets 2022, 11:00 – 14:00

Kõiksuse Kanaldused Stuudio, Pirni 5-216, 10617 Tallinn, Estonia

Sündmusest

Kui oled soovinud osa võtta mõnest Kõiksuse Kanaldused Stuudio põhisündmusest, aga pole saanud veel algust teha, siis on sissejuhatav koolitus sinu jaoks. Seletame lahti vertikaalpraktika kontseptsiooni ja Algolemuse meetodi. Praktiseerime kogu protsessi praktikas järele. 

NB! Tegemist ei ole meditatsiooniõppega, sest mediteerida oskavad kõik ja kes ei oska saavad ka selle osa antud praktika käigus selgeks. 

Kõiksuse Kanaldused Stuudio praktikate näol on tegemist 100% psüühiliste võimete arendamise töövõtetega. Seetõttu ei sobi need psüühikahäiretega ega muude tervisehädadega inimestele ja neile, kes otsivad meelelahutust. 

Kohapeal tuleb kasuks kui olete läbi lugenud mõne teooriat sisaldava Ilona Karula raamatu "Hinge valede nõiaring" või "Täheinimesed". 

Kui olete meditatsiooni õpetaja, juhendaja või töötate mediatsiooni gruppidega, siis osalemise eeltingimuseks palume esitada vähemalt üks raamat, mis sisaldab teie poolt loodud ja välja töötatud uudsete terminitega originaalseid õpetusi ja metoodikaid, mida pole varem kusagil avaldatud. 

Pane tähele: Palun väldi parfüüme ja vängeid kehalõhnu (toit, tubakas, higi, vänged pesupulbrid jne.) 

Palun loe läbi MKK. Need ei ole kurjad reeglid, vaid on loodud meie kõigi positiivseks hüvanguks. 

Riietu selliselt nagu soovid, peaasi, et sul endal mugav on. Võid kaasa võtta veepudeli, kirjutusvahendi, märkmiku. 

Juhised kohale jõudmiseks:

Kõiksuse Kanaldused Stuudio hoone asub aadressil Pirni 5 (uksekell 216). Suur punastest tellistest hoone (Vunderi maja), vasakpoolne trepikoda, II korrus, autokooli juurest vasakul koridori lõpus. Maja peal on suurelt Kõiksuse Kanaldused Stuudio silt.

 

Parkimine:

Parkimine maja ees on Stuudio klientidele registreerides 4 h tasuta. Parkimise registreerimise digitaalne ekraan asub II korruse alguses, kuhu tuleb oma autonumbrimärk kirja panna.

Tasumine: kohapeal sularahas või kohapeal mobiilimaksega.

Osalustasu 50 € uus osaleja /kordajale, kellel pole möödas põhisündmustest kauem kui 24 kuud kehtib soodushind 35 €.

Kui sa pole e-maili peale automaatset osalemise kinnitust saanud, aga vabade kohtade olemasolul registreerusid sündmusele, siis vaata igaks juhuks rämps e-kirjade alla. Kui seal ka pole siis kirjuta meile julgelt üle kanaldused@gmail.com

Kui teie plaanid vahepeal muutuvad, siis andke võimalikult varakult teada samale e-kirjale vastates, kuhu saite osalemise kinnituse (kui seda ei saanud, siis kirjutage kanaldused@gmail.com). Viimane minut kukub sündmusele eelneval päeval (laupäeval) kell 12.00. NB! Viimase minuti loobumisel või kohale mitte ilmumisel tuleb oma kohatasu 25 eurot tasuda ELUVAIM OÜ kontole EE632200221067834218, SWEDBANK

või rakendub sündmustel osalemise keeld!

Share This Event

bottom of page