top of page

N, 03. sept

|

KODUNE TUGITOOL

Sisemise valguse meditatsioon ONLINE (saadaval kõigile!)

Sisemise valguse meditatsioon on saadaval kasutamiseks 3. septembrist kuni 23. septembrini. MEDITATSIOON ON NÄHTAV LÄBI SISSELOGITUD YOUTUBE KONTO! Meditatsiooni kasutamiseks saadame personaalse lingi e-maili teel päeva jooksul. Teeme seda 2x päevas (hommikul ja õhtul). Osalustasu on 20 eurot.

Registration is Closed
See other events
Sisemise valguse meditatsioon ONLINE (saadaval kõigile!)
Sisemise valguse meditatsioon ONLINE (saadaval kõigile!)

Aeg ja koht

03. sept 2020, 13:33 – 23. sept 2020, 13:33

KODUNE TUGITOOL

Sündmusest

Kui teil puudub krediitkaardi või PayPali võimalus, siis saate pileteid osta ka ülekandega tasudes arveldusarvele Swedbank EE812200221072613181 Algolemus OÜ, selgitusse märkige ONLINE MEDITATSIOON (palun saatke meile maksekorraldusest pdf ja kinnitame teie osaluse).

Meditatsioon on nähtav läbi sisselogitud YouTube'i keskkonna ja ainult selle e-maili kaudu, kuhu peale on teile personaalselt saadetud meditatsiooni link! Palun veenduge, et sündmusele registreerudes te lisate selle e-posti aadressi, millega saate sisse logida YouTube'i video keskkonda. Tühistame teie tellimuse kui olete GMAILI asemel sisestanud hot.ee, hotmail.com, mail.ee, yahoo.com või mõne muu aadressi, mis ei ole gmail. 

YouTube'i kaudu saadetud meditatsioon paigutub sageli teie gmaili postkastis social/suhtlusvõrgustikud kausta (see kesmine seal üleval reas). Meditatsiooni kasutamiseks saadame personaalse lingi e-maili teel päeva jooksul. Teeme seda 2x päevas (hommikul ja õhtul).  Kui päeva jooksul pole meditatsiooni saabunud vaadake igaks juhuks rämpsposti hulka. Kui seal ka pole, alles siis võtke meiega ühendust. 

NB! Meditatsioon on mõeldud kõigile ilma eelneva sissejuhatava praktikata. Tegemist on klassikalise meditatsiooniga, mitte vertikaalpraktikaga. 

SISEMISE VALGUSE MEDITATSIOONIST

Sisemise valguse meditatsioon on mõeldud sulle kui sa tunned tuhmumist, kurnatust ja kulunud olemist enda sees. Kui sa oled väsinud, tüdinenud ning kaotanud usu endasse. 

Sisemise valguse meditatsioon aitab taas luua armastuse tunnet iseenda ja ümbritseva maailma vastu, äratades sinus ilumeele, rõõmutunde ja naudingute vibratsiooni. 

Sisemise valguse meditatsioon toetab häälestumist oma Teadliku Olemuse keskmesse,  tõstab sagedust, parandab meeleolu, ning aitab välja tulla energia defitsiidist.

Sisemise valguse meditatsioon on lihtne, kerge ja kompaktne kooslus efektiivseks sisemiseks ümber häälestuseks, sobides kõigile, kellel on huvi mediteerimise vastu. 

Mediteerimiseks vali mugav istumiskoht tugitoolis või lamamisasend diivanil. Jälgi, et sinu selgroog oleks sirge ja pea piirkond vaba. Väldi magama jäämist. Püsi lõõgastunud, aga selge ja terav. Sa võid mediteerida nii silmad kinni kui lahti. 

Kõiki meditatsioonis sisalduvaid taotlusi lausu tugeva tundega omas tempos enda sees. 

Kõige olulisem meditatsiooni juures on sisemine tunnetamine. 

NB! Tegemist ei ole tehnilise vertikaalpraktika ega Algolemuse meetodiga. 

Kui sa soovid osaleda edaspidi Ilona Karula Stuudio meditatsioonides, siis on vajalik eelnevalt läbida kohustuslik sissejuhatav praktika, mis erineb oma tehnilisuse poolest kardinaalselt tavapärasest meditatsioonist. Sissejuhatava praktika ettevalmistuseks võiksid sa hakata lugema Ilona Karula raamatuid “Hinge valede nõiaring” ja “Täheinimesed”. 

ONLINE meditatsiooni on võimalik kasutada 3. septembrist 23. septembrini, olenemata, millisel kuupäeval on meditatsioon tellitud. 

Meditatsiooni osalustasu on 20 eurot ja see on mõeldud individuaalseks, mitte kollektiivseks kasutamiseks (v.a perekonna sisene kasutamine).

Kui sul ei ole võimalik praegusel hetkel meditatsiooni eest tasuda, aga oled varasemalt stuudios korralikult kohal käinud, siis kirjuta eraldi aadressile kanaldused@gmail.com ja selgita olukorda. Kui peame tasuta osalemist õiglaseks, siis teeme omadele kingitusi!

Meditatsiooni kasutamiseks saadame personaalse lingi e-maili peale 2x päevas (hommikul ja õhtul), mistõttu ei maksa seda pahandada ja seda otsida postkastist kohe 5 minutit peale ostmist.  

Palun austa minu ja meie testgrupi panust, kes on teinud väga palju tööd, et sinu ette tuua efektiivne praktika, kuidas oma reaalsust ja seisundit eesmärgipäraselt ümber häälestada. 

Ilona Karula looming on autoriõigustega kaitstud ja mistahes loomingu, sh ONLINE meditatsiooni levitamine, kopeerimine, salvestamine ja ärilistel eesmärkidel kasutamine kõrvalistel isikutel on keelatud!

Tasumine

  • Sisemise valguse meditatsioon

    Online meditatsiooni kasutusõigus on saadaval 3. septembrist kuni 23.septembrini. Personaalne link individuaalseks kasutamiseks saadetakse registreerumise päeva jooksul teie poolt märgitud e-mailile, teeme seda hommikul ja õhtul.

    20,00 €
    Sale ended

Total

0,00 €

Share This Event

bottom of page