top of page

K, 05. apr

|

Kõiksuse Kanaldused Stuudio

Sisemise tõe äratamise praktika

Rahuldustpakkuv elu ja rikkalikud võimalused on kättesaadavad hetkest, mil ollakse enda suhtes ausad. Praktikas äratame teemasid, mille oleme endas ära peitund. Vabastame vales elamise programmid, et keha saaks tõusta sageduses kõrgemale, kust pääseda ligi paremale. Osalemistasu 25 €

Kohad ja ootenimekiri täis!
Vaata järgmist sündmust
Sisemise tõe äratamise praktika
Sisemise tõe äratamise praktika

Aeg ja koht

05. apr 2023, 18:00 – 19:30 GMT +3

Kõiksuse Kanaldused Stuudio, Pirni 5-216, 10617 Tallinn, Estonia

Sündmusest

NB! Osaleda saavad ainult need, kes läbinud kohustusliku sissejuhatava praktika. Palun ära registreeru kui sa pole seda läbinud. Lisainfo MKK-s. Sissejuhatav praktika tuleb oma teadmiste värskendamiseks uuesti läbida ka neil, kellel on enam kui 12 kuud Stuudio praktikates osalemisest vahele jäänud.

 

Osalustasu 25 eurot. 

 

Parfüümid ja tugevad kehalõhnad (mustus, higi, toiduhais, vänge pesupulber ja tubakas) on meditatsioonis rangelt keelatud!

Kui sa pole e-maili peale automaatset osalemise kinnitust saanud, aga vabade kohtade olemasolul registreerusid sündmusele, siis vaata igaks juhuks junk meilide alla. Kui seal ka pole siis kirjuta meile julgelt üle aadressile kanaldused@gmail.com. 

 

Kui teie plaanid vahepeal muutuvad, siis andke võimalikult varakult teada samale e-kirjale vastates, kuhu saite osalemise kinnituse. Viimane aeg plaani muudatustest teada anda on sündmuse päeval kell 12.00. NB! Viimase minuti loobumisel või kohale mitte ilmumisel tuleb tasuda oma kohatasu 25 eurot Algolemus OÜ kontole EE812200221072613181, SWEDBANK või rakendub sündmustel osalemise keeld!

 

 

 

Share This Event

bottom of page