top of page

N, 13. juuni

|

Kõiksuse Kanaldused Stuudio

Salateadmiste varjatud tšakrate koolitus!

Varjatud tšakrate informatsioon kuulub rangelt salateadmiste valdkonda, mis eeldab vastutustundlikku ja edasijõudnud praktiseerijat, kes soovib kogeda spirituaalsel tasandil midagi enamat. Varjatud tšakrate näol on tegemist väga salapärase dopingu praktikaga. Osalus 130 €

Kohad ja ootenimekiri täis!
Vaata järgmist sündmust
Salateadmiste varjatud tšakrate koolitus!
Salateadmiste varjatud tšakrate koolitus!

Aeg ja koht

13. juuni 2024, 18:00 – 21:00 GMT +3

Kõiksuse Kanaldused Stuudio, Pirni 5-216, 10617 Tallinn, Estonia

Sündmusest

NB! Osaleda saavad ainult need, kes läbinud kohustusliku sissejuhatava praktika. Palun ära registreeru kui sa pole seda läbinud. Lisainfo MKK-s. Sissejuhatav praktika tuleb oma teadmiste värskendamiseks uuesti läbida ka neil, kellel on enam kui 24 kuud Stuudio praktikates osalemisest vahele jäänud.

 

Osalustasu 130 euro/ kestus 3h.  

 

Parfüümid ja tugevad kehalõhnad (mustus, higi, toiduhais, vänge pesupulber ja tubakas) on ruumis rangelt keelatud!

 

Kui sa pole e-maili peale automaatset osalemise kinnitust saanud, aga vabade kohtade olemasolul registreerusid sündmusele, siis vaata igaks juhuks junk meilide alla. Kui seal ka pole siis kirjuta meile julgelt üle aadressile kanaldused@gmail.com. 

 

Kui teie plaanid vahepeal muutuvad, siis andke võimalikult varakult teada samale e-kirjale vastates, kuhu saite osalemise kinnituse või kirjutage kanaldused@gmail.com. Viimane aeg plaani muudatustest teada anda on sündmuse päeval kell 12.00. NB! Viimase minuti loobumisel või kohale mitte ilmumisel tuleb tasuda oma kohatasu 50% koolituse summast 65 eurot Algolemus OÜ kontole EE812200221072613181, SWEDBANK või rakendub sündmustel osalemise keeld!

 

 

 

Share This Event

bottom of page