top of page

N, 30. mai

|

Kõiksuse Kanaldused Stuudio

SALATEADMISTE täiendkoolitus

Jagan täiendavaid seni avaldamata salateadmisi kõikidele A- klassi praktikatele nagu TE, plasma, vaakum, pimenägemine, telepaatia, kanaldamine, DNA jne. Osale ainult siis kui sul on varasemad teadmised, mida uutega täiendada! Osalemistasu 120 €

SALATEADMISTE täiendkoolitus
SALATEADMISTE täiendkoolitus

Aeg ja koht

30. mai 2024, 18:00 – 21:00

Kõiksuse Kanaldused Stuudio, Pirni 5-216, 10617 Tallinn, Estonia

Sündmusest

NB! Osaleda saavad ainult need, kes läbinud kohustusliku sissejuhatava koolituse. Palun ära registreeru kui sa pole seda läbinud. Lisainfo MKK-s. Sissejuhatava koolituse peavad uute teadmiste värskendamiseks läbima ka need osalejad, kellel on rohkem kui 24 kuud Stuudio põhipraktikatest vahele jäänud.

Kui oled läbinud mõne nendest koolitustest:

  • TE
  • Plasma- ja vaakumenergia
  • Varjatud tšakrate saladused
  • Pimenägemine- ja telepaatia
  • Kanaldamise koolitus
  • DNA teemad

... siis on see koolitus sinu jaoks, et lisada täiendavaid teadmisi oma konspekti vanemate osade juurde. Kui oled aastate jooksul kõik need jõudnud läbi käia, siis on sulle lausa väga palju lisainformatsiooni tulemas. Igaüks saab minu käest personaalse konspekti, kus on täiendavad osad vaid neile koolitustele, mille sa läbinud oled. Kui sa pole ühtegi nimetatud koolitust läbinud ja soovid niisama vabakuulajana osaleda, siis minu käest konspekti ei saa, sest pole mõtet täiendada teadmisi, mida sul ei ole.

 

Osalustasu 120 eurot. 

 

Parfüümid ja tugevad kehalõhnad (mustus, higi, toiduhais, vänge pesupulber ja tubakas) on meditatsioonis rangelt keelatud!

 

Kui sa pole e-maili peale automaatset osalemise kinnitust saanud, aga vabade kohtade olemasolul registreerusid sündmusele, siis vaata igaks juhuks junk meilide alla. Kui seal ka pole siis kirjuta meile julgelt üle. 

 

Kui teie plaanid vahepeal muutuvad, siis andke võimalikult varakult teada samale e-kirjale vastates, kuhu saite osalemise kinnituse. Viimane aeg plaani muudatustest teada anda on sündmuse päeval kell 12.00. NB! Viimase minuti loobumisel või kohale mitte ilmumisel tuleb tasuda 50% oma kohatasu 60 eurot Algolemus OÜ kontole EE812200221072613181, SWEDBANK või rakendub sündmustel osalemise keeld!

 

 

 

Share This Event

bottom of page