top of page

L, 11. juuli

|

Sänna Kultuurimõis

Salateadmiste päev Sännas

Kohtume 11. juuli Sänna Kultuurimõisas, kus viin läbi salateadmiste koolituspäeva, milles sukeldume terveks päevaks väljapoole füüsilise reaalsuse piire maagilisse ja müstilisse peenenergiate "nähtamatusse" salamaailma. Osalus tasu 120 eurot/ koha tagab ettemaks 50%.

Koolituspäev on välja müüdud!
Vaata järgmisi sündmusi
Salateadmiste päev Sännas
Salateadmiste päev Sännas

Aeg ja koht

11. juuli 2020, 10:00 – 18:00

Sänna Kultuurimõis, Sänna / Sännä, 66710 Võru County, Estonia

Sündmusest

NB! Osaleda saavad ainult need, kes on läbinud kõigile kohustusliku sissejuhatava praktika Ilonaga. Lisainfo MKKs puntkis nr 7. 

Me kohtume 11. juuli sügaval Võrumaal Sänna Kultuurimõisas, kus viin läbi salateadmiste koolituspäeva, milles sukeldume terveks päevaks väljapoole füüsilise reaalsuse piire maagilisse ja müstilisse peenenergiate "nähtamatusse" salamaailma. 

Koolituspäev keskendub ainult nendele teemadele, kuidas avada endas ülemeelelisi võimeid, et neid enda kasuks koheselt tööle panna. Et mitte liialt tõsiseks muutuda, siis teeme kõike läbi mänguliste ja lõbusate praktika harjutuste. Vahepeal sööme maitsvat  toekat taimetoitu ning puhkame lõõgastavas meditatsioonis. 

Koolituspäev algab hommikul kell 10.00 ja lõppeb õhtul kell 18.00. 

Päeva maksumus on 120 eurot, millest koha tagab ettemaks 50% (ülejäänud tasumine kohaepeal). Hinna sees on maitsev lõuna ja õhtusöök (täistaimne toit). 

Kellel on soov ööbima jääda, siis 10 eurose lisatasu eest on võimalus võtta kohapeal tagasihoidlikku ööbimist (voodilinadega ikka!) kolmestes tubades. Selleks kirjutage mulle eraldi, sest ööbimiskohti on napilt siin-seal kokku 15. 

Osalejal palun kaasa võtta:

- Oma isiklik joogamatt, lamamisalus või mõni muu mõnus küljealune. Soovi korral ka pleed. 

- Sall silmade ette.

- Vihik ja kirjutusvahend. 

- Ujumisriided (ma veel ei tea, kuidas ujumisega on, aga kindlasti seal kusagil saab). 

Ettemaksu saab tasuda automaatselt läbi kodulehe sündmusele registreerudes. Peale 1. juulit on ettemaks tagastamatu või tagastame selle ainult arsti tõendi alusel. 

ASUKOHT: Võrumaa, Rõuge vald, Sänna küla, Sänna mõis 66710. Kohale jõudmiseks kasuta google mapsi. 

Tasumine

  • Salateadmiste koolitus

    60,00 €
    Sold Out

This event is sold out

Share This Event

bottom of page