top of page

P, 15. jaan

|

Kõiksuse Kanaldused Stuudio

Salateadmiste jagamine

Salateadmiste grupp on mõeldud tõsisele huvilisele, kes on võimeline igapäeva elu lihtsustamise eesmärgil praktiseerima iseseisvalt Stuudiost kaasa antud energiatöö võtteid. Grupis jagatakse efektiivseid salajasi meetodeid reaalsuse muutmiseks ja mõjutamiseks reaalajas. Osalemistasu 90 € /3h

Kohad ja ootenimekiri täis!
Vaata järgmist sündmust
 Salateadmiste jagamine
 Salateadmiste jagamine

Aeg ja koht

15. jaan 2023, 11:00 – 14:00 GMT +2

Kõiksuse Kanaldused Stuudio

Sündmusest

NB! Osalema on oodatud need, kes on spetsiifilisematest teadmistest ja energiatöö võtetest oma igapäeva elu ja olukordade lahendamiseks. Kui sul on põhipraktikatest kauem kui aastane paus vahele jäänud või oled väga väikese Stuudio praktika kogemusega, siis küpse veidi ja jäta osalemine mõneks teiseks korraks. 

Jaanuari kuu teemadeks on aeg-ruumi anomaaliad, mandela efektide esilekutsumine, lood ajas rändamisest, kogemused eksortsismiga, ruumiga manipuleerimise võtted, mineviku muutmine ja tuleviku loomine. Käsitleme uskumatuid olukordi ja räägime kõige põnevamatel anomaalsetel teemadel. 

Salateadmiste grupp on mõeldud tõsisele huvilisele, kes on võimeline igapäeva elu lihtsustamise eesmärgil praktiseerima iseseisvalt Stuudiost kaasa antud energiatöö võtteid. Grupis jagatakse efektiivseid salajasi meetodeid reaalsuse muutmiseks ja mõjutamiseks reaalajas. 

Salateadmiste grupp toimub korra kuus, millle igas loengus ja praktikas käsitletakse erinevaid teemaatikaid. Osaleja saab iseseisvaks praktiseerimiseks ja kodutööks kaasa välja prinditud materjalid ja harjutused. Osalejalt oodatakse personaalset tagasisidet edusammude, arengute ja iseseisva tööprotsessi kohta 30 päeva jooksul. 

Oled salateadmiste gruppi oodatud kui:

- oled võimeline enese jaoks lahti mõtestama Stuudiost kaasa antud energiatöö võtteid.

- oled iseseisev praktiseerija, mitte ainult kohapeal tarbija. 

- suhtud asjasse pühendunult ja soovid teadlikult oma elu muuta. 

- sul on ette näidata reaalseid tulemusi elu muutumise ja muutmise kohta. 

- sul on läbi töötatud raamatud "Hinge valede nõiaring" ja "Täheinimesed".

- oled kursis uusimate Kõiksuse Kanaldused Stuudio energiatöö võtete ja praktikatega. 

- oskad hinnata informatsiooni ja oled võimeline seda enda kasuks tööle panema. 

- oskad hoida energeetilist puhtust, sõltumatust ja tasakaalu. 

- mõtled oma peaga ja tunned oma südamega. 

- oled vitaalne, kriitilise mõtlemise ja vaimse võimekusega väekas inimene. 

Osalustasu 90 eurot/ sündmuse kestus 3 h. 

 

Parfüümid ja tugevad kehalõhnad (mustus, higi, toiduhais, vänge pesupulber ja tubakas) on ruumis rangelt keelatud!

 

Kui sa pole e-maili peale automaatset osalemise kinnitust saanud, aga vabade kohtade olemasolul registreerusid sündmusele, siis vaata igaks juhuks junk meilide alla. Kui seal ka pole siis kirjuta meile julgelt üle. 

 

Kui teie plaanid vahepeal muutuvad, siis andke võimalikult varakult teada samale e-kirjale vastates, kuhu saite osalemise kinnituse. Viimane aeg plaani muudatustest teada anda on sündmusele eelneval päeval (laupäeval) kell 15.00. NB! Viimase minuti loobumisel või kohale mitte ilmumisel tuleb tasuda 50% koolituse tasust 45 eurot Algolemus OÜ kontole EE812200221072613181, SWEDBANK või rakendub sündmustel osalemise keeld!

 

 

 

Share This Event

bottom of page