top of page

P, 11. sept

|

Kõiksuse Kanaldused Stuudio

Salateadmiste grupp I kursus

Salateadmiste grupp on mõeldud tõsisele huvilisele, kes on võimeline igapäeva elu lihtsustamise eesmärgil praktiseerima iseseisvalt Stuudiost kaasa antud energiatöö võtteid. Grupis jagatakse efektiivseid salajasi meetodeid reaalsuse muutmiseks ja mõjutamiseks reaalajas. Osalemistasu 90 € /3h

Kohad ja ootenimekiri täis!
Vaata järgmist sündmust
 Salateadmiste grupp  I kursus
 Salateadmiste grupp  I kursus

Aeg ja koht

11. sept 2022, 11:00 – 14:00 GMT +3

Kõiksuse Kanaldused Stuudio

Sündmusest

NB! Osalema on oodatud need, kes on spetsiifilisematest teadmistest ja energiatöö võtetest oma igapäeva elu ja olukordade lahendamiseks. Kui sul on põhipraktikatest kauem kui aastane paus vahele jäänud või oled väga väikese Stuudio praktika kogemusega, siis küpse veidi ja jäta osalemine mõneks teiseks korraks. 

NB! TEGEMIST ON SAMA KURSUSEGA, MIS ALUSTAS 2020 AASTA SÜGISEL (nimetame selle I kursuseks). EDASIJÕUDNUTELE TULEB ERALDI SALATEADMISTE GRUPP III kursus. 

SEPTEMRBIKUU I KURSUSE GRUPI TEEMAKS ON VÕÕRAD VÄLISED JÕUD, MANIPULATSIOONID, MÕJUTAMINE, RÜNNAKUTEST VABANEMINE, ENERGEETILINE HÜGIEEN. Kui alustasid poole pealt ja sul on mõni osa vahele jäänud, siis võid julgelt registreeruda ja järele teha kõiki korduvaid kursuseid. 

Salateadmiste grupp on mõeldud tõsisele huvilisele, kes on võimeline igapäeva elu lihtsustamise eesmärgil praktiseerima iseseisvalt Stuudiost kaasa antud energiatöö võtteid. Grupis jagatakse efektiivseid salajasi meetodeid reaalsuse muutmiseks ja mõjutamiseks reaalajas. 

Salateadmiste grupp toimub korra kuus, millle igas loengus ja praktikas käsitletakse erinevaid teemaatikaid. Osaleja saab iseseisvaks praktiseerimiseks ja kodutööks kaasa välja prinditud materjalid ja harjutused. Osalejalt oodatakse personaalset tagasisidet edusammude, arengute ja iseseisva tööprotsessi kohta 30 päeva jooksul. 

Oled salateadmiste gruppi oodatud kui:

- oled võimeline enese jaoks lahti mõtestama Stuudiost kaasa antud energiatöö võtteid.

- oled iseseisev praktiseerija, mitte ainult kohapeal tarbija. 

- suhtud asjasse pühendunult ja soovid teadlikult oma elu muuta. 

- sul on ette näidata reaalseid tulemusi elu muutumise ja muutmise kohta. 

- sul on läbi töötatud raamatud "Hinge valede nõiaring" ja "Täheinimesed".

- oled kursis uusimate Kõiksuse Kanaldused Stuudio energiatöö võtete ja praktikatega. 

- oskad hinnata informatsiooni ja oled võimeline seda enda kasuks tööle panema. 

- oskad hoida energeetilist puhtust, sõltumatust ja tasakaalu. 

- mõtled oma peaga ja tunned oma südamega. 

- oled vitaalne, kriitilise mõtlemise ja vaimse võimekusega väekas inimene. 

Osalustasu 90 eurot/ sündmuse kestus 3 h. 

 

Parfüümid ja tugevad kehalõhnad (mustus, higi, toiduhais, vänge pesupulber ja tubakas) on ruumis rangelt keelatud!

 

Kui sa pole e-maili peale automaatset osalemise kinnitust saanud, aga vabade kohtade olemasolul registreerusid sündmusele, siis vaata igaks juhuks junk meilide alla. Kui seal ka pole siis kirjuta meile julgelt üle. 

 

Kui teie plaanid vahepeal muutuvad, siis andke võimalikult varakult teada samale e-kirjale vastates, kuhu saite osalemise kinnituse (kui seda ei saanud, siis kirjutage kanaldused@gmail.com). Viimane minut kukub sündmusele eelneval päeval (laupäeval) kell 15.00. NB! Viimase minuti loobumisel või kohale mitte ilmumisel tuleb tasuda oma kohatasu 50% ulatuses ehk 45 eurot Algolemus OÜ kontole EE812200221072613181, SWEDBANK või rakendub sündmustel osalemise keeld!

 

 

 

Share This Event

bottom of page