top of page

P, 15. nov

|

Kõiksuse Kanaldused Stuudio

Salateadmiste ekstra: varjatud tšakrad alustajale * * *

Varjatud tšakrate koolitus on mõeldud neile, kes soovivad kogeda Stuudio sündmustel ja iseseisvas praktiseerimises enamat ja võimendunumalt. Õpime kasutama energeetilist dopingut! Teadmised varjatud energiakeskustest on heaks eelduseks ka salateadmiste grupis osalemiseks. Osalus 60eur/ kestus 3 h.

Kohad ja ootenimekiri täis!
Vaata järgmist sündmust
Salateadmiste ekstra: varjatud tšakrad alustajale * * *
Salateadmiste ekstra: varjatud tšakrad alustajale * * *

Aeg ja koht

15. nov 2020, 11:00 – 14:00

Kõiksuse Kanaldused Stuudio, Pirni 5-216, 10617 Tallinn, Estonia

Sündmusest

NB! Osaleda saavad ainult need, kes läbinud kohustusliku sissejuhatava praktika. Palun ära registreeru kui sa pole seda läbinud. Lisainfo MKK-s. Sissejuhatav praktika tuleb uuesti läbida ka neil oma teadmiste värskendamiseks, kellel on rohkem kui aastane paus Stuudio põhipraktikatest vahele jäänud.

Varjatud tšakrate koolitus on mõeldud neile, kes soovivad kogeda Stuudio sündmustel ja iseseisvas praktiseerimises enamat ja võimendunumalt. Sobib ainult väga tõsisele huvilisele ja praktiseerijale. Õpime kasutama energeetilist dopingut!

Teadmised varjatud energiakeskustest on heaks eelduseks ka salateadmiste grupis osalemiseks. 

Sündmuse kestus 3h/ osalustasu 60 eurot. 

Parfüümid ja tugevad kehalõhnad (mustus, higi, toiduhais, vänge pesupulber ja tubakas) on meditatsioonis rangelt keelatud!

Kui sa pole e-maili peale automaatset osalemise kinnitust saanud, aga vabade kohtade olemasolul registreerusid sündmusele, siis vaata igaks juhuks rämps meilide alla. Kui seal ka pole siis kirjuta meile julgelt üle aadressile kanaldused@gmail.com. 

Kui teie plaanid vahepeal muutuvad, siis andke võimalikult varakult teada samale e-kirjale vastates. Viimane minut oma plaanimuudatustest teada anda on sündmusele eelneval päeval (laupäeval) kell 11.00. NB! Viimase minuti loobumisel või kohale mitte ilmumisel tuleb tasuda oma kohatasu 60 eurot Algolemus OÜ kontole EE812200221072613181, SWEDBANK või rakendub sündmustel osalemise keeld!

Share This Event

bottom of page