top of page

N, 16. juuli

|

Kõiksuse Kanaldused Stuudio

Rünnakutest vabanemise praktika * *

Mida teha siis kui teid energeetiliselt rünnatakse, keegi soovib sihilikult halba, kasutab teie suhtes musta maagiat, sooritab pahatahtlikke rituaale või pühendub mõttejõul teadlikult teie hävitamisele? Jagan parimaid töövõtteid enesekehtestamiseks, et rünnakutest vabaneda. Osaluspanus 20 eurot

Kohad ja ootenimekiri täis!
Vaata järgmist sündmust
Rünnakutest vabanemise praktika * *
Rünnakutest vabanemise praktika * *

Aeg ja koht

16. juuli 2020, 17:00 – 18:30

Kõiksuse Kanaldused Stuudio, Pirni 5-216, 10617 Tallinn, Estonia

Sündmusest

NB! Osaleda saavad ainult need, kes läbinud kohustusliku sissejuhatava praktika. Palun ära registreeru kui sa pole seda läbinud. Lisainfo MKK-s. 

Mida teha siis kui teid energeetiliselt rünnatakse, keegi soovib teile sihilikult halba, kasutab teie suhtes musta maagiat, sooritab pahatahtlikke rituaale või pühendub mõttejõul teadlikult teie hävitamisele? Jagan parimaid toimivaid töövõtteid, kuidas ennast kehtestada, hoida ja üle olla, et ründajast vabaneda ning rünnakutest täielikult puutumatuks jääda.  

Õpetan ka seda, kuidas ära tunda kui keegi teie energiaväljas salamisi toimetab. 

Osalustasu 20 eurot. 

 

Parfüümid ja tugevad kehalõhnad (mustus, higi, toiduhais, vänge pesupulber ja tubakas) on meditatsioonis rangelt keelatud!

Lahtiste jalanõude hooajal võtame paljaste varvaste otsa kaasa vahetussokid. 

 

Kui sa pole e-maili peale automaatset osalemise kinnitust saanud, aga vabade kohtade olemasolul registreerusid sündmusele, siis vaata igaks juhuks junk meilide alla. Kui seal ka pole siis kirjuta meile julgelt üle. 

 

Kui teie plaanid vahepeal muutuvad, siis andke võimalikult varakult teada samale e-kirjale vastates. Viimane minut kukub sündmuse päeval kell 12.00. NB! Viimase minuti loobumisel või kohale mitte ilmumisel tuleb tasuda oma kohatasu 20 eurot Eluvaim OÜ kontole EE632200221067834218, SWEDBANK või rakendub sündmustel osalemise keeld!

 

 

 

Share This Event

bottom of page