top of page

K, 01. apr

|

KODUNE TUGITOOL

Puutumatuse meditatsioon ONLINE

Puutumatuse meditatsioon on saadaval kasutamiseks 20 päeva 1. aprillist kuni 20.aprillini. MEDITATSIOON ON NÄHTAV LÄBI SISSELOGITUD YOUTUBE KONTO! Osalus 20 eurot. Meditatsiooni kasutamiseks saadame personaalse lingi e-maili teel päeva jooksul. Teeme seda 2x päevas (hommikul ja õhtul).

Registration is Closed
See other events
 Puutumatuse meditatsioon ONLINE

Aeg ja koht

01. apr 2020 01:11 – 20. apr 2020 02:22

KODUNE TUGITOOL

Sündmusest

Meditatsioon on nähtav läbi sisselogitud YouTube'i keskkonna ja ainult selle e-maili kaudu, kuhu peale on teile personaalselt saadetud meditatsiooni link! Palun veenduge, et sündmusele registreerudes te lisate selle e-posti aadressi, millega saate sisse logida YouTube'i video keskkonda. Tühistame teie tellimuse kui olete GMAILI asemel sisestanud hot.ee, hotmail.com, mail.ee, yahhoo.com või mõne muu aadressi, mis ei ole gmail. 

YouTube'i kaudu saadetud meditatsioon paigutub sageli teie gmaili postkastis social/suhtlusvõrgustikud kausta (see kesmine seal üleval reas). Kui päeva jooksul pole meditatsiooni saabunud vaadake igaks juhuks rämpsposti hulka. Kui seal ka pole, alles siis võtke meiega ühendust. 

NB! Online meditatsioonil saavad osaleda ainult need, kes on läbinud kõigile kohustusliku sissejuhatava praktika ning tutvunud Algolemuse meetodi ja vertikaalpraktika kontseptsiooniga. Palun ära osta meditatsiooni kui sa pole sissejuhatavat praktikat läbinud (me ei saada sulle linki ja raha jätame sissejuhatava praktika ettemaksuks). 

Sissejuhatavat praktikat on võimalik läbida ainult kohapeal stuudios, siis kui stuudio uksed on taas avatud. 

Puutumatuse meditatsioonist

Kui oled väsinud, tüdinenud ja hirmunud ebakindla tuleviku ees, sa tunned justkui oleks maailm sinu elu kokku surunud ning unistused laiali pildunud, siis on puutumatuse meditatsioon sinu jaoks. See on tõeline enese jõuvarude taastamise praktika, teadlik ja täielik eemaldumine infoväljadest, mis meid manipuleerivad ja meie mõistust ümber struktureerivad. Puutumatuse meditatsioon lahustab ärevust, lahendab teadmatust ja taastab eneseusku. Meditatisiooni eesmärk on hea enesetunne ja selgelt teadmine, kuidas ja kuhu oma eluga minna edasi. 

See meditatsioon sündis mererannas kui ma hetkeks vajusin põlvili, sest paljud minu jaoks olulised ettevõtmised seiskusid päeva pealt. Ma kanaldasin täpselt sellise meditatsiooni, mis mind ennast väga palju aitas ja mille kohta minu abikaasa ütles, et see oli tema jaoks üks viimase aja säravamaid hea enesetunde transformatsioone. 

Meie armas testgrupp ainult kinnitas meditatsiooni üle ning tänaseks oleme kõik praktiseerinud seda mitu nädalat. 

Kui kipud väliste jõudude poolt manipuleeritud pimedasse masendusse langema, siis puutumatuse meditatsioon toob su sisemise valguse kätte kohe tagasi. 

ONLINE meditatsiooni on võimalik kasutada 20 päeva 1. aprillist 20. aprillini, olenemata, millisel kuupäeval on meditatsioon tellitud. 

Meditatsiooni osalustasu on 20 eurot ja see on mõeldud individuaalseks, mitte kollektiivseks kasutamiseks (v.a perekonna sisene kasutamine).

Kui sul ei ole võimalik praegusel hetkel meditatsiooni eest tasuda, aga oled varasemalt stuudios korralikult kohal käinud, siis kirjuta eraldi aadressile kanaldused@gmail.com ja selgita olukorda. Kui peame tasuta osalemist õiglaseks, siis teeme omadele kingitusi!

Meditatsiooni kasutamiseks saadame personaalseid linke e-maili peale 2x päevas (hommikul ja õhtul). 

Palun austa minu ja meie testgrupi panust, kes on teinud väga palju tööd, et sinu ette tuua efektiivne praktika, kuidas oma reaalsust ja seisundit eesmärgipäraselt ümber häälestada. 

Ilona Karula looming on autoriõigustega kaitstud ja mistahes loomingu, sh ONLINE meditatsiooni levitamine, kopeerimine, salvestamine ja ärilistel eesmärkidel kasutamine kõrvalistel isikutel on keelatud!

Palun ära jaga meditatsiooni kaaslasega, kes ei ole läbinud kohustuslikku sissejuhatavat praktikat. Minu jaoks on väga oluline, et osaleja saaks täpselt aru, miks ja kuidas ta midagi teeb, mõistes energiatöö kontseptsiooni toimimise mehhanisme. 

Tasumine

Price

Quantity

Total

 • Puutumatuse meditatsioon

  20,00 €

  Online meditatsiooni kasutusõigus on saadaval 20 päeva, 1. aprill kuni 20. aprill. Personaalne link individuaalseks kasutamiseks saadetakse registreerumise päeva jooksul teie poolt märgitud e-mailile, teeme seda hommikul ja õhtul.

  20,00 €

  0

  0,00 €

Total

0,00 €

Share This Event

bottom of page