top of page

K, 20. mai

|

KODUNE TUGITOOL

Puhastumise meditatsioon ONLINE

Puhastumise meditatsioon on saadaval kasutamiseks 20 päeva 20. maist kuni 10.juunini. MEDITATSIOON ON NÄHTAV LÄBI SISSELOGITUD YOUTUBE KONTO! Osalus 20 eurot. Meditatsiooni kasutamiseks saadame personaalse lingi e-maili teel päeva jooksul. Teeme seda 2x päevas (hommikul ja õhtul).

Registration is Closed
See other events
 Puhastumise meditatsioon ONLINE
 Puhastumise meditatsioon ONLINE

Aeg ja koht

20. mai 2020, 09:00 – 10. juuni 2020, 00:09

KODUNE TUGITOOL

Sündmusest

Meditatsioon on nähtav läbi sisselogitud YouTube'i keskkonna ja ainult selle e-maili kaudu, kuhu peale on teile personaalselt saadetud meditatsiooni link! Palun veenduge, et sündmusele registreerudes te lisate selle e-posti aadressi, millega saate sisse logida YouTube'i video keskkonda. Tühistame teie tellimuse kui olete GMAILI asemel sisestanud hot.ee, hotmail.com, mail.ee, yahhoo.com või mõne muu aadressi, mis ei ole gmail. 

YouTube'i kaudu saadetud meditatsioon paigutub sageli teie gmaili postkastis social/suhtlusvõrgustikud kausta (see kesmine seal üleval reas). Kui päeva jooksul pole meditatsiooni saabunud vaadake igaks juhuks rämpsposti hulka. Kui seal ka pole, alles siis võtke meiega ühendust. 

NB! Online meditatsioonil saavad osaleda ainult need, kes on läbinud kõigile kohustusliku sissejuhatava praktika ning tutvunud Algolemuse meetodi ja vertikaalpraktika kontseptsiooniga. Palun ära osta meditatsiooni kui sa pole sissejuhatavat praktikat läbinud (me ei saada sulle linki ja raha jätame sissejuhatava praktika ettemaksuks). 

Sissejuhatavat praktikat on võimalik läbida ainult kohapeal stuudios, siis kui esimesel võimalusel seda teeme. 

Puhastumise meditatsioonist

Puhastumise meditatsioon on mõeldud sulle kui sa soovid puhastada energeetiliselt iseennast ja oma eluruume. Kui sul on vajadus vabaneda negatiivsetest ja võõrastest energiatest, kergendada ennast pahatahtlikest soovidest ja manipulatsioonidest. Kui sinu eluruumid vajavad puhtaks löömist soovimatutest olenditest. Seetõttu sobib puhastumise meditatsioon eriti hästi neile, kellel on ärevad ööd, "nähtamatud külalised" ja painavad unenäomanipulatsioonid. Või kes tunnevad raskust enda õlgadel, on provokatsioonidest ja negatiivsusest väsinud ning vaevatud, soovides vabaneda halvast depressiivsest enesetundest.  

Puhastumise mediatsioonis kasutame Ilona Karula poolt loodud ja välja töötatud vaakumenergia meditatsioonitehnikat, mis on efektiivne peenenergiate korrastamise ja enese kehtestamise töövõte. 

Kui sa pole vaakumenergia tehnikat varem Ilona juures läbi teinud ega selle kohta lugenud, siis ei pruugi meditatsioon sulle sobida, sest suure tõenäosusega ei suuda sa toimuvat enese jaoks lahti mõtestada. Kui sa siiski otsustad meditatsiooni kaasa teha, siis vaakumenergia täisõpetuse leiad "Lapse hinge" raamatust. 

Kõik osalejad on oodatud oma meditatsioonikogemust jagama privaatsesse Algolemuse foorumisse. 

ONLINE meditatsiooni on võimalik kasutada 20 päeva 20. maist 10. juunini, olenemata, millisel kuupäeval on meditatsioon tellitud. 

Meditatsiooni osalustasu on 20 eurot ja see on mõeldud individuaalseks, mitte kollektiivseks kasutamiseks (v.a perekonna sisene kasutamine).

Kui sul ei ole võimalik praegusel hetkel meditatsiooni eest tasuda, aga oled varasemalt stuudios korralikult kohal käinud, siis kirjuta eraldi aadressile kanaldused@gmail.com ja selgita olukorda. Kui peame tasuta osalemist õiglaseks, siis teeme omadele kingitusi!

Meditatsiooni kasutamiseks saadame personaalseid linke e-maili peale 2x päevas (hommikul ja õhtul). 

Palun austa minu ja meie testgrupi panust, kes on teinud väga palju tööd, et sinu ette tuua efektiivne praktika, kuidas oma reaalsust ja seisundit eesmärgipäraselt ümber häälestada. 

Ilona Karula looming on autoriõigustega kaitstud ja mistahes loomingu, sh ONLINE meditatsiooni levitamine, kopeerimine, salvestamine ja ärilistel eesmärkidel kasutamine kõrvalistel isikutel on keelatud!

Palun ära jaga meditatsiooni kaaslasega, kes ei ole läbinud kohustuslikku sissejuhatavat praktikat. Minu jaoks on väga oluline, et osaleja saaks täpselt aru, miks ja kuidas ta midagi teeb, mõistes energiatöö kontseptsiooni toimimise mehhanisme. 

Tasumine

  • Puhastumise meditatsioon

    Online meditatsiooni kasutusõigus on saadaval 20 päeva, 20. mai kuni 10. juuni. Personaalne link individuaalseks kasutamiseks saadetakse registreerumise päeva jooksul teie poolt märgitud e-mailile, teeme seda hommikul ja õhtul.

    20,00 €
    Sale ended

Total

0,00 €

Share This Event

bottom of page