top of page

P, 02. aug

|

Kõiksuse Kanaldused Stuudio

Plasmaenergia praktika * * * (ainult edasijõudnutele!) (1)

Räägime plasmaenergiast, aktiveerime plasmakeha ning õpime tekitama ja võimendama enda ümber isiklikku elektromagnetvälja. Keskendume ka teemale, kuidas ennast 5G mõjude eest kaitsta ning millisel viisil hoida ennast Kuu negatiivse kiirguse eest. Osaluspanus 20 eurot.

Kohad ja ootenimekiri täis!
Vaata järgmist sündmust
Plasmaenergia praktika  * * * (ainult edasijõudnutele!) (1)
Plasmaenergia praktika  * * * (ainult edasijõudnutele!) (1)

Aeg ja koht

02. aug 2020, 19:30 – 23:30

Kõiksuse Kanaldused Stuudio, Pirni 5-216, 10617 Tallinn, Estonia

Sündmusest

NB! Osaleda saavad ainult need, kes läbinud kohustusliku sissejuhatava praktika. Palun ära registreeru kui sa pole seda läbinud. Lisainfo MKK-s. Kuna tegemist on edasijõudnute prakikaga, siis peab osaleja olema läbinud ka varjatud tšakrate praktika!

 

Räägime plasmaenergiast, aktiveerime plasmakeha ning õpime tekitama ja võimendama enda ümber isiklikku elektromagnetvälja. Keskendume ka teemale, kuidas ennast 5G mõjude eest kaitsta ning millisel viisil hoida ennast Kuu negatiivse kiirguse eest. 

SÜNDMUS TOIMUB PÜSTISES ASENDIS VÕI TOOLIDEL ISTUDES. SOBIB AINULT TÕSISELE HUVLISELE JA EDASIJÕUDNULE. 

Osalustasu 20 eurot. 

 

Parfüümid ja tugevad kehalõhnad (mustus, higi, toiduhais, vänge pesupulber ja tubakas) on meditatsioonis rangelt keelatud!

Lahtiste jalanõude hooajal võtame kaasa paljaste jalgade otsa vahetussokid. 

 

Kui sa pole e-maili peale automaatset osalemise kinnitust saanud, aga vabade kohtade olemasolul registreerusid sündmusele, siis vaata igaks juhuks junk meilide alla. Kui seal ka pole siis kirjuta meile julgelt üle. 

 

Kui teie plaanid vahepeal muutuvad, siis andke võimalikult varakult teada samale e-kirjale vastates, kuhu saite osalemise kinnituse. Viimane minut kukub sündmuse päeval kell 12.00.

 

NB! Viimase minuti loobumisel või kohale mitte ilmumisel tuleb tasuda oma kohatasu 20 eurot Eluvaim OÜ kontole  EE632200221067834218, SWEDBANK või rakendub sündmustel osalemise keeld!

 

 

 

Share This Event

bottom of page